Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

22060 miejsce

Po udanym pościgu, włamywacza przekazali policjantom

Komendant Miejski w Białej Podlaskiej insp. Dariusz Dudzik nagrodził trzech mężczyzn, mieszkańców Terespola, za ich zdecydowaną, odważną postawę, dzięki której włamywacz-recydywista znalazł się w areszcie.

Komendant insp. Dariusz Dudzik / Fot. Archiwum KMP Biała Podlaska- Ofiarni mieszkańcy Terespola otrzymali też listy gratulacyjne - dodał rzecznik kom. Jarosław Janicki. - W czasie  / Fot. Archiwum KWP Lublinspotkania komendant miejski insp. Dariusz Dudzik w samych superlatywach mówił o zachowaniu dzielnej trójki i wskazał je, jako wzór postawy obywatelskiej, nieobojętnej na krzywdę innej osoby.

Zapukali do jednego z mieszkań w bloku przy ul. Janowskiej w Terespolu. Kiedy nikt na pukanie nie zareagował, wyłamali zamek w drzwiach i weszli do środka. Okazało się, że właściciel był na balkonie.

 / Fot. Archiwum KMP Biała PodlaskaPrzestępcy na jego widok rzucili się do ucieczki. Do pościgu dołączyło dwóch mieszkańców i w trójkę ujęli  / Fot. Archiwum KMP Biała Podlaska35-letniego mieszkańca Warszawy, który, jak ustalili następnie policjanci, ma na swoim koncie kilkadziesiąt włamań i kradzieży na terenie całego kraju. I dziesięć lat odsiadki.

Recydywista usłyszał zarzuty usiłowania kradzieży z włamaniem, a zabezpieczony materiał dowodowy (m.in. porzucone podczas ucieczki narzędzia służące do włamania) pozwoliły sądowi aresztować go na czas trwania postępowania.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.