Facebook Google+ Twitter

Po upadku Sky Club czas na Empik Travel?

Nowy projekt sieci Empik obejmuje ofertę ponad 600 wycieczek turystycznych. Po upadku biur podróży Sky Club, Alba Tour oraz Africano Travel właściciele spółki EM&F widzą na rynku turystycznym duży potencjał.

 / Fot. Misiarz, wikipedia, własność publicznaEmpiktravel.pl w swoich założeniach chce odpowiedzieć na potrzebę rynku. Po ogłoszeniu upadłośći przez 3 biura podróży, rynek turystyczny zadrżał.

Sprawdzonych biur podróży oraz bezpiecznych wakacji poszukuje teraz wielu Polaków. Z taką ofertą wychodzi Empik Travel, jest on obecnie wyłącznie pośrednikiem największych biur podróży, które oferują gwarancję bezpiecznych wakacji, takich jak m.in. Neckermann, TUI, Itaka oraz Rainbow Tours.

Jak czytamy na wyborcza.biz serwis w przyszłości ma umożliwić swoim klientom rezerwację noclegów, zakup biletów lotniczych oraz wypożyczenie samochodu. Co z organizowaniem własnych wycieczek? Władze Empik Travel nie podają takiej informacji.

Prace nad projektem rozpoczęły się już w lutym tego roku, w czerwcu serwis zaczął działać. W ciągu trzech tygodni swojej działalności bez specjalnej promocji ma już wielu klientów. Turyści z Empik Travel wyjechali do krajów takich jak: Grecja, Turcja, Bułgaria, Tunezja czy Cypr.

Właścicielem Empik Travel jest spółka E-commerce Services należąca do EM&F. Jest ona właścicielem również sieci internetowych takich jak: Empik.com, Smyk.com oraz Empikfoto.pl. Empik Travel skorzystał z pewnością z dobrej renomy sieci Empik, liczy również na to, że już niedługo stanie się jednym z liderów na rynku turystycznym.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.