Facebook Google+ Twitter

Po wielkiej kumulacji w Lotto cztery nagrody po 7,3 mln złotych

Jelenia Góra, Lipinki, Szczytno i Warszawa – oto miejscowości, w których wytypowano 6 zwycięskich liczb. Każdy z czterech szczęśliwców otrzyma aż 7 268 192,70 zł.

Kolektura Lotto - zdjęcie ilustracyjne / Fot. Silar, CC 3.0, http://pl.wikipedia.org/w/index.php?title=Plik:Sanok_Lotto.JPG&filetimestamp=20091228183420Sobotnia kumulacja w najpopularniejszej loterii Totalizatora Sportowego - aż 30 mln zł - skłoniła do wykupienia losu również tych, którzy na co dzień nie grają.

Jak informuje serwis lotto.pl, szczęście tym razem uśmiechnęło się do klientów kolektur przy ul. Wolności w Jeleniej Górze, przy ul. Odrodzenia w Szczytnie, w Lipinkach oraz przy ul. Lotników w Warszawie. Wszyscy czterej zwycięzcy zdecydowali się na wytypowanie liczb metodą na chybił trafił.

272 osoby, które trafnie wytypowały nie sześć, a pięć liczb, wygrały bez porównania mniej pieniędzy - po 5 865 zł. Sumę tę, podobnie, jak inne wygrane, pomniejszy podatek.

Przypomnijmy, że najwyższa w historii Totalizatora Sportowego wygrana trafiła do mieszkańca Elbląga. Szczęśliwiec ten w 2010 roku wygrał aż 24,5 mln złotych. Niewiele niższa kwota, 23,4 mln zł, w tym samym roku stała się udziałem do gracza z Warszawy.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.