Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

21478 miejsce

Po wystrzale opony

Po wystrzale opony prezydenckiego bmw szybko pojawiły się teorie o próbie zamachu na głowę państwa. Dlaczego tak pochopnie?

Prezydent Andrzej Duda przeżył wczoraj nieprzyjemną przygodę. W jego aucie, którym jechał z Karpacza do Wisły, wystrzeliła tylna opona. Nikomu nic się nie stało. Tyle faktów. Od tej pory wszystkie media prześcigają się w spekulacjach odnośnie przyczyn zdarzenia, które teoretycznie - jak powiedział sam prezydent - nie powinno mieć miejsca. Pewnie minie jeszcze trochę czasu, zanim specjalna komisja ogłosi najbardziej prawdopodobną przyczynę wystrzału opony. Domorośli śledczy już teraz jednak wiedzą, że to nie była żadna usterka opony w prezydenckim bmw, lecz po prostu próba zamachu na głowę państwa. Oto kilka komentarzy na ten temat, które wynotowałem przed chwilą na portalu niezależna.pl:
STRACH TO PRZEGRANA ! | 05.03.2016 [14:14]
Dziękować Bogu i Opatrzności , że nic się nie stało, bo mógł w powietrze wylecieć cały samochód i nie byłoby RATUNKU , a i inne samochody i ludzie mogli zginąć ! Tu nie ma co filozofować , to był pierwszy ZAMACH ! Na tym nie zakończą ataków i prowokacji !Tak też było z ś.p. Prezydentem L. Kaczyńskim i to jest kalka !Uważam ,że na czas porządkowania państwa należy wprowadzić tak jak Francja po zamachach , stan GOTOWOŚCI i wprowadzić zaostrzenie PRAWA ! Nie mamy wyjścia, jeśli chcemy, aby ten RZAD I PREZYDENT PRZETRWALI !!AMEN !Nie można się bać, bo słabość rządzących , to WODA NA MŁYN !POSTAWIĆ CAŁE WOJSKO I POLICJĘ ORAZ INNE SŁUŻBY W POGOTOWIU ! Inaczej dojdzie do czegoś jeszcze GORSZEGO !SPOKOJNIE ALE POLSKO DO BOJU O JUTRO NARODU
SOS POLSKO ! | 05.03.2016 [13:49]
Ten wypadek, a właściwie ZAMACH to ostrzeżenie pierwsze i oby ostatnie !SIŁY ANTY-POLSKIE są bezkarne i robią co chcą ! Czy Polacy muszą być narażeni na bezkarne ataki i posłusznie podporządkowywać się całemu światu ,a i KW , która jest narzędziem UE ??!(...).
pestka0411 | 05.03.2016 [11:15]
BOZE CHRON NASZEGO PREZYDENTA.
...JAKIM cudem pancerne auto,a opona rozerwała tyl blotnika?!
JA zakladam,ze to byl zamach!
A teraz odpowiednie sluzby ,mnie obywatela RZECZYPOSPOLITEJ
POLSKI,wyprowadza z bledu!
Nie czytalam o podobnym zdarzeniu w zadnym panstwie na swiecie.

Zawsze zastanawia mnie, dlaczego niektórym ludziom przychodzą do głowy takie niedorzeczne wytłumaczenia przyczyn wypadków komunikacyjnych. Skąd biorą przekonanie o zamachu, skoro nie mają więcej wiedzy niż ogół społeczeństwa? Tak było w przypadku, nieporównywalnej oczywiście, katastrofy samolotu Tu-154 w 2010 roku i tak jest teraz. W tym kontekście dziwi mnie nieco brak stwierdzeń o zamachu w przypadku katastrofy śmigłowca, którym przed ponad 12 laty leciał m.in. premier Leszek Miller. Bo co, bo to komuch był?

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

Robert Kamiński - zmartwię Pana: komputer miałem już w 1993 roku, a 7 lat później korzystałem także z internetu.

Komentarz został ukrytyrozwiń

" autor : Nie czytalam o podobnym zdarzeniu w zadnym panstwie na swiecie. ""


Są ważniejsze sprawy i tematy na świecie niż niechlujstwo służb ochrony rządowej.
Po prostu o takich "wydarzeniach" wstyd pisać, No i nie warto na nie tracić czasu. Nie mówiąc już iż wskazują na "słabe miejsca" ochrony.
Proponuje napisać o stanie torowisk kolejowych oraz sieci przesyłowej energetycznej zamiast dywagacji na temat kiepskiej opony w samochodzie prezydenckim, ntb. najdroższym w kraju.

Komentarz został ukrytyrozwiń

12 lat temu to nie miałeś Panie komputera lub nie potrafiłeś korzystać z internetu

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.