Facebook Google+ Twitter

Po "Żywych Trupach" – czas na "Conana"

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2013-12-17 12:56

Słuchowisko z Szymonem Bobrowskim, Magdaleną Boczarską i Adamem „Nergalem” Darskim w rolach głównych.

Słuchowisko z Szymonem Bobrowskim, Magdaleną Boczarską i Adamem „Nergalem” Darskim w rolach głównych? Takie rzeczy tylko w warszawskim studiu nagraniowym Sound Tropez! Po superprodukcji „Gra o Tron” oraz pierwszej na świecie dźwiękowej adaptacji komiksu „Walking Dead”, przyszedł czas na „Conana Barbarzyńcę”.

Nagrania do słuchowiska na podstawie komiksu Briana Wooda z 2012 roku "Conan i Królowa Czarnego Wybrzeża", rozpoczęły się z początkiem grudnia. Adaptacja obejmuje sześć pierwszych albumów, opisujących pełną namiętności i pasji historię spotkania Conana i królowej piratów - Belit oraz ich wyprawy do krainy Argos. Polska premiera słuchowiska przewidziana jest na przełom lutego i marca 2014 r.

W rolach głównych wystąpią: Szymon Bobrowski jako Conan, Magdalena Boczarska jako Belit oraz po raz pierwszy w słuchowisku - Adam "Nergal" Darski jako demoniczny Kapitan Gwardii.

Autorem okładki słuchowiska jest znany argentyński rysownik, Leandro Fernandez.

Sound Tropez to kompleks nowoczesnych studiów produkcji i postprodukcji dźwięku, a także wydawca i producent słuchowisk oraz audiobooków. www.soundtropez.pl
(Marta Wawrzeniecka)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.