Facebook Google+ Twitter

Pobiegnij w Miechowicach i wygraj samochód

Już w najbliższą niedzielę, 22. września do Bytomia - Miechowic zapraszają: Towarzystwo Tenisa Stołowego Polonia Bytom oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu, organizatorzy 5. Bytomskiego Półmaratonu.

Awers i rewers medalu oraz koszulka uczestnika 5. Bytomskiego Półmaratonu / Fot. Materiał organizatorówTo już piąta edycja Bytomskiego Półmaratonu, jaki zostanie rozegrany w dzielnicy Miechowice.
Do udziału w nim (zapisy aktualne jeszcze w dniu startu) organizatorzy zapraszają zawodników, którzy do dnia 22 września 2013 roku ukończą 18 lat. Prawo startu mają także osoby, które do 22 września 2013 roku ukończyły 16 lat, pod warunkiem podpisania oświadczenia (w biurze zawodów) przez rodzica/opiekuna prawnego o starcie dziecka na odpowiedzialność wyrażających zgodę.

Trasa półmaratonu długości 21.097 metrów (2 pętle) lub 10.000 m (1 pętla) przebiegać będzie całkowicie po nawierzchni asfaltowej i przygotowana została dla pięciu grup wiekowych kobiet i siedmiu - mężczyzn.

Nagrodą główną jest samochód osobowy marki Skoda, ufundowany przez Auto-Skoda Śliwka, który zostanie rozlosowany pośród wszystkich uczestników biegów, którzy ukończą przynajmniej jedną pętlę biegu. Warunkiem, jednak by samochód został nagrodą główną, jest uczestnictwo w półmaratonie minimum 1200 zawodników. Należy jednak być spokojnym o frekwencję, gdyż z roku na rok zawody ciszą się tendencją zwyżkową, a w roku ubiegłym w bytomskiej imprezie pobiegło 1179 zawodników i zawodniczek z kilku krajów.

Nagrody finansowe w klasyfikacji generalnej
- Kobiety:
I miejsce - 1500 PLN
II miejsce - 1000 PLN
III miejsce - 800 PLN
- Mężczyźni:
I miejsce - 1500 PLN
II miejsce - 1000 PLN
III miejsce - 800 PLN
Ponadto przewidziano także nagrody finansowe dla każdych grup wiekowych.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Zobacz także:

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.