Facebook Google+ Twitter

Pobiliście absolutny rekord!

W ciągu kilku godzin przysłaliście tyle materiałów, ile dostajemy czasami przez cały dzień. Mieliśmy pełne ręce roboty, tym bardziej, że strona odmawiała nam posłuszeństwa. To była szalona niedziela.

Autorzy W24. Jedni z wielu... Adam kończąc poranny dyżur był w kiepskim humorze. – Autorzy nie piszą – żalił się. Może korzystając z pięknej pogody wybrali się na spacer, zbierać materiał na tekst, a dopiero wieczorem siądą do komputera – pomyślałam i wiele się nie pomyliłam. Ok. 7 nie wiedziałam w co włożyć ręce. Tylu tekstów na raz w moderacji jeszcze nie było...

Szybka decyzja. W pierwszej kolejności idą newsy, w drugiej opinie. Zerkam na redakcyjny Skype: – Czy te wszystkie teksty są o do moderacji – nieśmiało i z niedowierzaniem zagadują redakcyjni koledzy. Tak! Każda para rąk potrzebna, kto co bierze? – odpowiadam i... z przerażeniem patrzę na białą stronę, która pojawiła mi się po zatwierdzeniu tekstu. Redaguję tekst jeszcze raz, co chwilę zerkając w moderację, czy przypadkiem ktoś nie nadesłał hita pod tytułem "Płonie Pałac Kultury i Nauki"... Drugie podejście do zatwierdzenia tekstu znowu skończyło się fiaskiem. Okazuje się, że nie tylko ja mam problem z "białą stroną". Szybki telefon do informatyków. – Już nad tym pracujemy – słyszę w słuchawce. Ok. W tym czasie teksty zatwierdzam na pulpicie lub odsyłam.

A właśnie, skoro jestem przy temacie odsyłania. Kochani podpisujcie, kto jest autorem i dawajcie podpis pod fotografię. Bardzo często muszę zwracać fotogalerie właśnie z tego powodu.

Zakończył się GP w Brazylii – cztery teksty wpadły w ciągu kilku minut. Jeszcze ciepłe od stukania na klawiaturze. Brawo dla autorów za szybką reakcję!!!. Szkoda tylko, że PAP-owi nie zależy, by szybko internauci dowiedzieli się, jak wyglądały zawody – czekam na fotografię... Przynajmniej informatycy zdążyli uporać się z "problemem białej strony" i w moderacji zrobiło się luźniej. Praktycznie wyczyszczona do zera. Tylko tekst Joli Paczkowskiej na jej wyraźną prośbę wisi jeszcze nie wstawiony na stronę.

To była bardzo pracująca niedziela.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

Ostatnio dała się zauważyć ponowna ofensywa miasta Łodzi. Ciekawe czemu? ;))

Komentarz został ukrytyrozwiń

ja myślę że tendencja wzrostowa utrzyma się :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Nie ma za co :) cała przyjemność po mojej stronie :) Oby tak ciekawych tekstów jak Twój było jak najwięcej!!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Agato,jeszcze raz bardzo dziekuje za poprawienie i zredagowanie mojego tekstu.Pozdrawiam ;-)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.