Facebook Google+ Twitter

Pochód pierwszomajowy w Płocku: SLD kontra PiS

Jak co roku ulicami Płocka przeszedł pochód partii lewicowych. W tym roku po raz pierwszy spodziewano się konfliktów, ponieważ Forum Młodych PiS zapowiedziało swoją manifestację. Skończyło się jednak tylko na utarczkach słownych.

Pikieta lewicy przechodziła przez centrum miasta. / Fot. Damian KazakPod pomnikiem. / Fot. Damian KazakPochód pierwszomajowy partii lewicowych oraz ich zwolenników ruszył punktualnie o godz. 10 ze Starego Rynku w Płocku. Chwilę później uczestnicy złożyli kwiaty przed płytą Grobu Nieznanego Żołnierza. Pochód przeszedł przez centrum miasta, by zakończyć swój marsz pod pomnikiem Władysława Broniewskiego, gdzie zaplanowano wiec lewicowców. Lewica protestowała przeciwko lokalnym rządom PiS-u, a także zachęcała swoich zwolenników do poparcia w wyborach do Parlamentu Europejskiego. Głos zabrał między innymi przewodniczący SDPl, Wojciech Filemonowicz.

Pochód pierwszomajowy SLD pod pomnikiem Władysława Broniewskiego. / Fot. Damian KazakZwolennicy lewicy. / Fot. Damian KazakChwilę przed rozpoczęciem wiecu na horyzoncie pojawiło się kilkanaście osób z Forum Młodych PiS, którzy zapowiedzieli swoją pikietę "Nie dajmy się robić w balona". Spodziewano się konfliktów pomiędzy zwolennikami, lecz wszystko przebiegło spokojnie. Uczestnicy marszu z SLD nie dali się sprowokować. Skończyło się na przebijaniu balonów przez zwolenników PiS, a także wykrzykiwaniu haseł przeciwko lewicy i potyczkach słownych.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (7):

Sortuj komentarze:

Podpisuje się pod komentarzem Natalii
=)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Problemem Piotra Andrzejaka jest jego mściwość. Zastanawiam się właśnie ile minusów mi postawi wkrótce. Liczę sie z tym, ale to będzie świadczyło tylko o kompletnym braku klasy... Znaczy się potwierdzi to co juz większość z nas wie.

Szkoda mi patrzeć na to co robi Piotrek. Gdyby poprzestał na robieniu swojej działki, darował sobie tupanie nogą jak niedoceniony mały chłopiec, którego rysunek nie został pochwalony przez panią wychowaycznie, byłoby znacznie milej... A i jego wizerunek by wiele zyskał.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękuję Natalia za słowa szczerości w kierunku Andrzejaka!! O to chodzi - może w końcu zrozumie, że nie jest gwiazdą!

Komentarz został ukrytyrozwiń

+ Dla Damiana za relację. Nie każdemu by się chciało w taką piękną pogodę ;)
Piotrek, czy Ty nie widzisz jak bezkreśnie żałosny jesteś? Jesteś ostatnią osobą, która ma prawo mówić o złej jakości zdjęć...

Komentarz został ukrytyrozwiń

No cóż Panie Piotr... Zdjęcia Ci się nie podobają? No znalazł się wielki specjalista od fotografiki na naszym portalu! Gratuluję ;) Ale ja przynajmniej ruszyłem swoją dupę z domu, zobaczyłem, pytałem i zrobiłem te zdjęcia :) Ale mimo wszystko dzięki za krytyczne uwagi.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Andrzejak!!!!!!!!! Masz już Piotrze swoje lata, a zachowujesz się, jak byłbyś w przedszkolu!! Wstyd, na prawdę wstyd z Twojej strony. Czy ciągle musisz robić za złość Damianowi? Zastanów się! Jesteś już dorosły, a trzymają Ci się takie żarty.

A co do zdjęć to według mnie są o wiele lepsze niż Twoje. Nie wspomnę o artykułach. Jeśli dajesz za taki artykuł minusa to ja będę Ci dawał za Twoje każde materiały też minusy!! W głowie się nie mieści co Ty tu wyprawiasz.

Opanuj się proszę! Czepiasz się już każdej głupoty

Komentarz został ukrytyrozwiń

Minus za jakość zdjęć.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.