Facebook Google+ Twitter

Pociąg utknął w Tychowie

Ponad dwie godziny bez ogrzewania i światła oczekiwali podróżni jadący pociągiem z Kołobrzegu do Poznania. Z powodu awarii sieci trakcyjnej pociąg nie mógł wyjechać z Tychowa. Pasażerowie narzekali na brak konkretnych informacji.

Stacja Wadowice / Fot. WinstonbogardeNie takiej podróży spodziewali się pasażerowie pociągu, który wyjechał dziś o godzinie 14:20 z Kołobrzegu. Początkowo nic nie zapowiadało jakichkolwiek utrudnień. Podróżujący mieli dojechać do Poznania o godzinie 19:27. Na początku drogi pasażerowie zostali jednak poinformowani że będą musieli się przesiąść na stacji w Białogardzie, pomimo że jechali bezpośrednim pociągiem.

Gdy pociąg dojechał do Tychowa okazało się, że trakcja kolejowa uległa awarii a pasażerowie muszą czekać. Cała sytuacja trwała ponad dwie godziny. Jak relacjonowali pasażerowie w pociągu w którym oczekiwali na stacji w Tychowie nie było światła ani ogrzewania. Ostatecznie podróżni musieli przesiąść się do kolejnego pociągu tym razem relacji Koszalin – Poznań, którym dojadą do celu o godzinie 22:08.

Podróżni nie ukrywali zdenerwowania oraz irytacji całą sytuacją. Jak podkreślają przez dłuższy czas brakowało im konkretnych informacji. Jak informowali w pociągu znajdowały się również małe dzieci, było zimno i ciemno. Ostatecznie sytuacja zakończyła się szczęśliwie, jednak pasażerowie będą musieli spędzić w podróży znacznie więcej czasu niż przewidywali.

Podróżni z Kołobrzegu dotarli do Poznania o 22:40, pociąg relacji Koszalin - Poznań miał 30 min opóźnienia. Pasażerowie spędzili w drodze prawie 9 godzin, na dworcu w Poznaniu czekała na nich ekipa TVN 24.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.