Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

10647 miejsce

Początek dni Radomia

Dni Radomia rozpoczynają się już dziś. Imprezy, koncerty, pokazy, prezentacje i wspólna zabawa potrwają do północy w niedzielę 3 czerwca.

Tegoroczne Dni Radomia połączone są z powitaniem lata. 1 czerwca główną areną imprezy będzie scena przy fontannach na ul. Żeromskiego. Najwięcej atrakcji przygotowano tego dnia dla dzieci. Począwszy od godz. 13 odbywać się będą konkursy, koncerty, pokazy mody, występy grup artystycznych. Również 1 czerwca na ul. Narutowicza podjęta zostanie próba bicia rekordu Guinnessa w liczbie osób grających w szachy w jednym miejscu. Wieczorem na koncercie galowym wręczona zostanie Radomska Nagroda Kulturalna za rok 2006.

W sobotę 2 czerwca ożyje Grodzisko Piotrówka. W godz. 12-20 odbywać się będzie tam impreza pod hasłem "Jak żyło się we wczesnośredniowiecznym Radomiu". Po godz. 20, na scenie przy Żeromskiego koncert da grupa VOX.
W niedzielę 3 czerwca, przy fontannach występować będą radomskie zespoły: Metaksa, Humi Accordion Band, Halniacy, Orkiestra Garnizonowa Sił Powietrznych, Radomska Orkiestra Kameralna. O godz. 19 impreza przeniesie się nad zalew na Borkach. Tam zagrają: Nieznani Sprawcy, Formacja Nieżywych Schabuff, a o godz. 23 wystąpi gwiazda wieczoru Kate Ryan. O północy zaplanowano pokaz sztucznych ogni.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.