Facebook Google+ Twitter

Początek listopada w Sali Kongresowej. Mamy bilety dla autorów W24!

Nie wiecie, jak zacząć listopad? Możemy Wam pomóc! Przygotowaliśmy dla Was zaproszenia na koncert Jose Carrerasa oraz występ grupy "Gaelforce Dance". Oba wydarzenia odbędą się w Sali Kongresowej PKiN w Warszawie.

 / Fot. Paweł Zienowicz, CC 3.0 / wikipediaListopad do ciepłych miesięcy nie należy, lecz cóż stoi na przeszkodzie, aby miło spędzić wtedy wolny czas? Mamy dla Was dwa zaproszenia na imprezy w Sali Kongresowej PKiN w Warszawie.

Jose Carreras zaśpiewa już w piątek, 4 listopada 2011 r. Koncert rozpocznie się o 20.00 - czeka na Was jedno podwójne zaproszenie oraz dla singli dwa pojedyncze bilety ;-) (nie są to miejsca obok siebie!)

Występ irlandzkiej grupy "Gaelforce Dance" odbędzie się w sobotę, 5 listopada 2011 r. Początek o godz. 19.00 - mamy jedno podwójne zaproszenie na ten taneczny spektakl.

Na zgłoszenia w komentarzach czekamy do 2 listopada, czyli do najbliższej środy.

Bilety wręczymy tym autorom Wiadomości24, którzy mają uzupełniony profil (zdjęcie, imię i nazwisko) oraz zamieścili na łamach serwisu przynajmniej 3 materiały. Preferowani będą autorzy deklarujący opisanie swoich wrażeń z danego wydarzenia.

Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (13):

Sortuj komentarze:

No to idę na Carrerasa. W sumie odebrałam bilet ale nadal nie wierzę. Dziękuję! Śpiewająco!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Do zakochania jeden krok!

"Kiedy za pierwszym razem usłyszysz głos Jose Carrerasa, będziesz go kochał już stale" - usłyszałem to kilka dobrych lat temu od mojej nauczycielki, prowadzącej umuzykalnienie.
Wiem, że pierwszy raz jest najważniejszy! Ja przeżyłem swój "pierwszy raz", była to opera Carmen Georges Bizeta w której był odtwórcą partii Don Josego... cudowna opera... I rzeczywiście pokochałem i wzruszyłem się niebywale.
Teraz już minęło ponad 15 lat, wiele już za mną, a muzyka i głos tenora jest u mnie w sercu i w głowie tyle lat.
Teraz chciałbym rozkochać w nim żonę. Nigdy jeszcze nie widziała, nie słyszała na żywo śpiewu Jose Carrerasa. Wiem, że pierwszy raz jest najważniejszy, więc chciałbym zabrać Ją na ten przepiękny koncert w Sali Kongresowej - to absolutny, najlepszy wokalista operowy śpiewający całą duszą, z głosem tak przejmująco pięknym... przepraszam ale się wzruszyłem...
Miałam już parę podejść, by zabrać małżonkę na koncert, jeden z nich do Torunia, ale nie udało się. Rodziły się dzieci, obowiązki, zdrowie. Teraz mam okazję i to w przepiękne nadchodzące jej urodziny!
Jeśli się uda... "zwyciężyć", mam nadzieję!

Swoje wrażenia z koncertu postaram się pięknie opisać.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Bardzo chętnie wybiorę się na jeden z tych koncertów (Jose Carreras lub "Gaelforce Dance"), a także napiszę relację. Proszę o zaproszenie dla singla:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

5-7 listopada będę w Warszawie i chętnie uprzyjemnię sobie (i nie tylko sobie) pobyt w stolicy irlandzkim tańcem i muzyką. Moc wrażeń gwarantowana, a więc będzie co opisywać ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Oba godne obecności wydarzenia w Warszawie i choć na jednym warto być jeśli redakcja pozwoli a z mej strony recenzja wyjdzie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Codziennie "po domu" noszę czarne baletki do tańca irlandzkiego. Irlandzki step uważam, za folkowy nr 1.Za sobą mam epizod lekcji tej sztuki.Te pasję chętnie "przeleje" w relację z występu Gaelforce Dance! Może nawet przypomnę sobie coś z krótkiej lekcji języka gaelic udzielonej przez starszą panią w Irlandii przed wielu laty...Uslyszeć znowu irlandzki, rytmiczny step na scenie...bezcenne!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Osiołkowi w żłoby dano...w jednym Carreras a w drugim irlandzkie "siano"... Wezmę co dostanę i tak będę szczęśliwa...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Występ "Gaelforce Dance" to idealny początek tego zimnego miesiąca. Byłabym więc wdzięczna za podwójne zaproszenie i zobowiązana napisaniem artykułu, tak jak do tej pory czyniłam :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Bardzo chętnie wybrałabym się na występ "Gaelforce", a później oczywiście podzieliłą się wrażeniami na łamach W24 :))

Komentarz został ukrytyrozwiń

Moim marzeniem jest występ irlandzkiej grupy "Gaelforce Dance", jeśli to do mnie trafi to zaproszenie to z pewnością i radością opiszę, to co spotkało mnie na tym fantastycznym wydarzeniu. Byłaby to poza tym moja pierwsza relacja a zatem to wyjątkowe wydarzenie byłoby dla mnie jednocześnie początkiem i realnie krokiem postawionym na serwisie. Czekam zatem z nadzieją na wyniki:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.