Facebook Google+ Twitter

Początek roku w 1500m2 - ogłoszenia

Ten warszawski klub to jedna z ciekawszych przystani dla nowej muzyki w Polsce - specjalizują się w elektronice i ściągają do siebie najświeższe projekty, których nie wypada przegapić. Co przygotowali na najbliższe tygodnie?

Solec 18 w Warszawie to miejsce godne zaznaczenia na mapie i regularnego sprawdzania co i kiedy.

Pierwsza impreza już za trzy dni - piątkowy wieczór to nie tylko cała masa ciekawych DJów na scenie (kto nie wierzy, niech czyta: Adam Sadam, Bobrowiec, Dazed, Hungry Hungry Models, I Say Mikey, Kovvalsky, Kuvau, Lukyoo Intensiive, Mic Ostap, Negativ, Pitti Schmitti, QBS, Sovinsky, Warsaw Calling), ale też szczytny cel: goście proszeni są o przepatrzenie swoich szaf i przyniesienie zbędnych rzeczy, które wspomóc mogą Stowarzyszenie Pomocy Bezdomnym na warszawskiej Woli. Podobnie będzie z biletem na imprezę - a o jego wysokości zadecydujecie sami.

https://www.facebook.com/events/162069220607126/

 / Fot. GatekeeperDzień później dla niestrudzonych początkiem weekendu kolejna dawka muzyki - Music of The Future, projekt klubu 1500 z marką odzieżową HAZZ, z prześlicznym plakatem i dwoma artystami: Gatekeeperem z Chicago, świeżym muzyczno-wizualnym projektem, który wybrał sobie niepokojące dźwięki nowej fali, elektronikę i szczyptę atmosfery horroru na sposób na granie. Podobno ich koncerty trudno zapomnieć. Obok niego - d'Eon z Montrealu, artysta związany między innymi z Grimes, eksperymentator i prowokator, który patroszy zrozumiałe formuły i zostawia po nich zaskakujące muzyczne kształty. A tym, którym dalej było mało, pozostało jeszcze poruszanie się od sceny do sceny, bo po koncertach zacznie się DJskie szaleństwo: urodziny Mustnosleep świętować będą: Witchney Houston, The Phantom, MCQ, Mal, Deam, Hadrian X Essence X Jan Piotr Szatan. I nie wykluczone jest, że to nie koniec wydarzeń tego wieczora! https://www.facebook.com/events/571651742862660/

15 lutego - prezentacja muzyków z wytwórni AUS, jednej z tych niewielkich i niezależnych wytwórni, w których można odważnie eksperymentować z muzyką taneczną. W reprezentacji znajdzie się jej założyciel (jeden z dwóch) - Will Saul z Wielkiej Brytanii, oraz George Fitzgerald, nazywany (zapewne nie bez pokrycia) najodważniejszym z odważnych w dziedzinie house i basu. Jak się możecie spodziewać, to rzecz jasna nie wszystko: na głównej scenie nie zabraknie rezydentów Blckshp oraz Warsaw Calling. A w sali obok: Juniore, Conradq, Matik,, Popkids Vibes i ich goście. https://www.facebook.com/events/323984487709901/ Bilety można kupować w sieciach internetowych.


Do końca lutego przydarzą się jeszcze przynajmniej dwa ważne
koncerty:
Na początek, 22 lutego - Techno w wielkiej formie będzie prezentowane w ramach cyklu Music of The Future. Zaproszono więc duet z Wielkiej Brytanii - AnD, oraz trochę polskich specjalistów w tej z pasją na nowo odkrywanej dziedzinie: LX z Katowic, Fau, Essence i Kacpra P z Warszawy. Masę informacji w postaci tekstów i materiałów muzycznych wszystkich wymienionych artystów znajdziecie na stronie wydarzenia, które już 22 lutego w 1500m.


I wreszcie ostatnia lutowa sobota - można powiedzieć spędzona z legendami, bo na scenie zawitają nie kto inny, ale sami Molesta Ewenement. Powiedziałabym, że można zabrać dzieci - ale muszą mieć już dowód osobisty. Trzeba tam być tej nocy, bo Molesta poza własnym występem obiecała jeszcze różnych uzdolnionych znajomych, z którymi współpracuje od lat, może to więc być całkiem zaskakująca i ciekawa noc z polskim hip-hopem w pełnej krasie.


Co w marcu w 1500m damy znać już lada moment - niecierpliwych zapraszamy do odwiedzenia ich https://www.facebook.com/1500qm/events, gdzie sporo już widać. Zapraszamy i polecamy.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.