Facebook Google+ Twitter

Poczuj powiew historii - powstańcza gra miejska na Woli

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2012-07-30 11:11

Już 4 sierpnia dorośli i dzieci, którzy wezmą udział w grze miejskiej „W obronie historii”, będą mogli wcielić się w role żołnierzy, sanitariuszy czy konspiratorów i przeżyć emocjonującą przygodę z historią powstania warszawskiego.

W sobotę 4 sierpnia o godzinie 11 rozpoczyna się pełna emocji gra miejska. Organizuje ją portal ZwalczNude.pl na zlecenie Urzędu Dzielnicy Wola. Gra upamiętniająca powstanie warszawskie polega na wykonywaniu zadań w kolejnych, odnajdowanych na mapie Woli miejscach. W każdym z nich uczestnicy będą musieli wykonać specjalne misje – wcielić się w rolę sanitariusza, żołnierza, harcerza lub łącznika. Zawodnicy będą też strzelać, udzielać pierwszej pomocy, wydawać gazetę i... konspirować.

„Gra jest interaktywną lekcją patriotyzmu i historii Powstania Warszawskiego oraz wydarzeń, które miały miejsce na warszawskiej Woli. Do udziału zapraszamy zarówno dorosłych, jak i rodziny z dziećmi. Zadania dostosowane są do różnego wieku uczestników a każde dziecko otrzyma na zakończenie specjalną nagrodę. Udział w grze „W obronie historii” to atrakcyjny i nietypowy sposób na spędzenie soboty z rodziną i przyjaciółmi.” – przekonuje Krystyna Radkowska ze ZwalczNude.pl.

Udział w grze jest bezpłatny. Szczegóły znajdują się na stronie www.zwalcznude.pl, oraz www.wola.waw.pl. START w sobotę, 4 sierpnia o godz. 11:00, os. Młyny Królewskie na rogu ulic Ostroroga i Wawrzyszewskiej w Warszawie.

Drużyny proszone są o wcześniejszą rejestrację, liczba miejsc ograniczona. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody!

Znajdź nas na Google+

(Aleksandra Lisowska)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.