Facebook Google+ Twitter

"Poczwórny Radek"

Na deskach chorzowskiego Teatru Rozrywki gościł już wiele razy... Tutejszej publiczności znany jest przede wszystkim jako Judasz z Jesus Christ Super Star - Janusz Radek - tym razem chorzowskiej publiczności dał poznać się z innej strony...

"Poczwórny Radek" to cykl czterech recitali Janusza Radka - artysty obdarzonego znakomitym głosem oraz charyzmą sceniczną. Cztery różne recitale, prezentują w pełni szeroki wachlarz możliwości wokalnych i aktorskich artysty. Każdy z występów gromadził pełną widownię, każdy występ kończyła owacja na stojąco... W poniedziałek „Królowa Nocy”, we wtorek „La dolce NRD”, w środę „Serwus Madonna” a w czwartek „Dom za miastem”. Dla niektórych był to prawdziwy maraton, którego pewnie długo nie da się zapomnieć. Dla innych zaś okazja do zapoznania się z utworami artysty – być może i połknięcia „radkowego” bakcyla.  

Podczas środowego występu artysta oraz zespół mu towarzyszący odznaczeni zostali medalami „Gwiazdy Wigilijnej”. Medal ten nadaje chorzowskie Towarzystwo Ochrony Praw i Godności Dziecka „Wyspa”, W październiku zeszłego roku Janusz Radek na deskach chorzowskiego teatru wystąpił z programem „Serwus Madonna”, z którego dochód przekazał właśnie na rzecz dzieci z WYSPY. Po środowym występie była także okazja do spotkania z artystą na scenie. Ucieszyło to niewątpliwie licznie zgromadzone fanki, które za pomocą Internetu kontaktowały się w sprawie koncertów już od grudnia zeszłego roku.

Zaskakujący może być fakt, iż przekrój wiekowy widowni był dość duży. Począwszy od kilkuletnich dzieci na seniorach skończywszy. Dowodzi to, iż tego typu przedsięwzięcia muzyczne pozytywnie odbierane są przez publiczność w każdym wieku.

Wszystkie spektakle wyreżyserował Łukasz Czuj.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.