Facebook Google+ Twitter

Pod balkonem [Zdjęcie + sonda]

To mógł być hit dnia, TOP i trendy. Ale nie. Żadnej afery, korupcji, ani seksu. Żadnej polityki, PO, PiS, SLD czy JPN. O Palikocie nie wspominając. Po prostu kwiatek pod balkonem.

Sonda

Czy lokalne wiadomości, jak ta spod balkonu, powinny być usuwane z w24?

 / Fot. Darek SzczecinaSzukając tematu dnia zajrzałem pod balkon. Nie swój oczywiście. Bo najlepiej szukać w czyimś ogródku. I tym z rabatkami, i tym w życiu prywatnym. Tam jakoś widzi się lepiej, ostrzej. Ale i tu nadal posucha. Bo kogo może obchodzić kwiatek pod balkonem. Na w24 pojawiły się nawet głosy, ze galerie z kwiatkami pod balkonem powinny być z mocy urzędu usuwane. Ale jakoś nie widać, by ten postulat był realizowany. Chociaż, redakcja zarzeka się, że od Dnia Dziecka takowe teksty i galerie będą przesuwane do M3G. No to zobaczymy, jak to w praktyce jest.

Balkon jak balkon, pod balkonem błoga cisza. Może nie zawsze, bo w sobotę wieczorem dwóch pijaczków położyło się i śpiewało jakieś rzewne szanty. Ale kogo to może obchodzić. W nocy, gdy noc ciepła, z nowego sygnalizatora na przejściu dla pieszych co chwilę dobiega pipanie. Tak jakby ślepce po nocach ulicami Sopotu chodzili tam i z powrotem. Wprawdzie dla niewidomych to obojętna jest pora doby, i tak mają ciemno. Ale mieszkańcy okolicznych domów przy otwartych oknach spać nie mogą. No, ale kogóż to może obchodzić.

Sopot żyje innymi sprawami. Korupcja i wojna o referendum. Czyżby miejskie śmieci były tym przysłowiowym języczkiem u wagi, który położy kres urzędowania prezydenta i rady. Jak na razie drukarze zacierają ręce, bo nawet w środku kampanii wyborczej nie mieli tylu zamówień. Na ulotki oczywiście. Ale kogóż to może obchodzić?Wybrane dla Ciebie:


Tagi: zdjęcie sonda


Komentarze (19):

Sortuj komentarze:

Jak nie krytykujemy łapkowicza to jakoś o nas zapomniał...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Negatywnym łapkowiczom trzeba " dać żyć ". Niech sobie łapkują skoro daje im to satysfakcje.
Czasami wprawdzie dziwi ,że tematy obojętne budzą tyle namiętności.
Myślę ,że nawet nie czytają komentarzy tylko patrzą kto pisze.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pani Doroto, negatywnie nastawieni łapkowicze muszą kiedyś spać. Tutaj już kilka komentarzy nie ma negatywnej łapki. Ciekawe jak długo?
A dawniej każdy mógł komentować anonimowo, więc więcej było i ocen komentarzy. Może brak możliwości anonimowych komentarzy jest powodem zmniejszenia ilości odsłon. Komentatorzy przerzucili się na inne portale. Więc łapkarze w dużej mierze też.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Darku, niektóre rzeczy są trudne do wytłumaczenia i zrealizowania. Systemy zawodzą.
Łapkowicze zawsze znajdę sposób na negatywne ocenianie. Teraz i tak mniej, bo ja pod starszymi materiałami przy niektórych komentarzach mam po ponad 200 negatywych ocen.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Mateuszu, komentarz można ocenić tylko raz z danego IP. Materiał aż 5 razy, ale anonimowo. Będąc zalogowanym tylko raz. Natomiast na ocenę komentarza nie ma wpływu zalogowanie. Nikt po mnie z tego samego komputera nie jest wstanie ocenić komentarza. Nawet gdy się zaloguje. Czy tak samo jest wszędzie? Moim zdaniem redakcyjni informatycy chyba sobie z tym nie radzą.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Darku. Już dosyć dawno proponowałem Redakcji wprowadzenie systemu jawnych ocen, minusowania, plusowania i podbijania. System anonimowy zachęca tylko haterów do aktywności i nie ma związku z wartością komentarza, czy artykułu. Spotkało się to z odmową Redakcji i uzasadnieniem...że wszystkie serwisy tak robią. Tak więc tu ma być tak jak wszędzie i kropka.

Komentarz został ukrytyrozwiń

@ Barbara Figurniak Wczoraj 19:56

Basiu, wcześniej też w tym dziale były publikowane materiały, i to niemało.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Na Facebooku jak ktoś lajkuje to widać kto. Może u nas też tak powinni zrobić, zwłaszcza ujawnić anty-lajkowiczów. Bo jeśli ktoś źle ocenia komentarz, to niech chociaż ma odwage to uzasadnić.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Czuję w kościach, że M3G stanie się niebawem bardzo ciekawym (dla mnie) działem. Pozdrowienia i podziękowania dla Autorów !

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Darku +5. Co do Redakcji - dotrzymała słowa. Wstawiłam 1 czerwca galerię kwiatów w Polskich Tatrach z ostatniej wycieczki w góry i trafiła na swoje miejsce jest w dziale "Na luzie":) Fajny cichy kącik. Lubię go, bo zaglądają tu wspaniali ludzie:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.