Facebook Google+ Twitter

Pod Grudziądzem zderzył się bus z TIR-em. Nie żyje jedna osoba

Jedna osoba zginęła w wypadku na Klęczkowskiej Górze pod Grudziądzem, gdzie zderzyła się ciężarówka z samochodem dostawczym.

 / Fot. Straż PożarnaKlęczkowska Góra pod Grudziądzem jest bardzo trudnym odcinkiem, zwłaszcza dla kierowców dużych pojazdów. Ciągnący się przed kilkaset metrów zakręt jest zdradliwy, gdy jezdnia jest mokra.

Niestety, kierowca przejeżdżającej tamtędy ciężarówki nie opanował pojazdu, przez co na przeciwny pas jezdni "zarzuciło" jego naczepę, w którą uderzył bus. Siła była tak duża, że samochód dostawczy został zepchnięty z jezdni i zawisł na barierkach bezpieczeństwa.

Kierowca busa - mieszkaniec pobliskiego Małego Rudnika - zmarł na miejscu.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Dokąd człowiek będzie oskarżał człowieka za wszelkie wypadki które dzieją się nie tylko na drogach ,ale w powietrzu pod ziemią na morzu po prostu wszędzie. nigdy nie zrozumiemy, że nie człowiek potrafi na chwilę zatrzymać w człowieku logiczne myślenie i, że jest świadomy ,a został na chwilę zablokowany jest pewny ,że panuje nad sytuacją doprowadza do katastrofy, a gdy, nie został zabity to po przyjściu do świadomości nie może sobie wytłumaczyć jak mógł taki wypadek spowodować. .Ja miałem możliwość rozmawiać z policjantami to tylko jeden mi przyznał racje, że to co mówię jest święte. Zaczął mi opowiadać kilka wypadków które likwidował,ale taki przypadek mu się zdarzył. Ja jeżdżę do pracy rowerem widziałem,że mam czerwone światło nie stanąłem i sam nie wiem jak mogłem się znaleźć na drodze pod prąd . 2 metry ciężarowy samochód staną przede-mną Kierowca wyskoczył tylko widział z kim sprawa rozjechali się i tego w żaden sposób nie mogę zrozumieć kto mnie tak zablokował, tylko ten Policjant nie miał zginać i dane mu było na ten temat rozmawiać zemną i dlatego potwierdził,że to co mówię jest Święte.Dał mi wizytówkę i prosił żebym się z nim komunikował Ja wyjechałem z Krakowa, pozostawiłem kochanego przyjaciela który był szefem drogówki w Krakowie ,a imię miał Zdzichu. A gdyby ktoś był taki ciekawy spotkać się zemną mogę wyjaśnić na faktach,że nie człowiek ponosi winę za taki dziwne wypadki.

A Teraz zwracam się do oskarżycieli człowieka za popełnione wypadki.; To może byśmy pomyśleli trochu szerzej. Nie było by wypadków gdyby nie ujawniono człowiekowi, że ziemia posiada takie zasoby które mogą poruszyć z skonstruowany pojazd i też ten materiał został z ziemi wydobyty i to dopiero w 20 wieku człowieka tak uskrzydliła technika i to dzięki tym magazynom które przy tworzeniu tego wszechświata,ktoś przewidział tylko po co nie mogę tego rozszyfrować czy ten świat ma zakończyć swój żywot?.
Magazyny od zbrojenia pękają w szwach po co to wo gule człowiek stworzył? Czy czasem nie na własną zagładę? I dlatego nie oskarżam człowieka bo człowiek jest materią zniszczalną. Poznałem drugi świat nie zniszczalny który żyje wiecznie i tak
manipulują światem zniszczalnym, że za wszystko odpowiada człowiek, bo zgrzeszył.

Mam bardzo dużo wiedzy na ten temat ponieważ na moim grzbiecie ktoś testuje jak na króliku doświadczalnym, prawie, że wszystkie wyparki i wiem, że nie człowiek ponosi odpowiedzialności bo nie jest Stworzycielem tylko stworzeniem, Miałem dużo wypadków i powinienem zawsze zginąć,a że to był test i jestem pod ochroną zawsze wychodziłem żywy i żadnej kary nie ponosiłem. Nawet wody Atlantyku mną pogardziły. pogardziła mną trucizna, 23XII 2009 roku powinienem być struty budzę się rano otumaniony obok mnie leży nieżywa moja żona żarzyła truciznę którą mnie powinna dać. Oj dała dał. tylko byłem przez parę miesięcy otumaniony. W tym grobowcu w którym ja miałem zamieniać się w proch żona zamienia się, to nie Madzia czy Katarzyna to jest horror i historia.
Kto dziś może poznać ten skompilowany świat, jak człowiek tylko umie oskarżyć człowieka ,a takie oskarżenie trwa czasem kilka lat. Jakie to wszystko jest żenujące.
Po prostu głupie.Ktoś ten świat ludzki tak głęboko uśpił. Serial Świat Według Kiepskich.
U mnie też zawinił człowiek bo to dokonał człowiek i truciznę dostarczył człowiek i te ludziki mają się dobrze.Na Grobowcu wypisał, że to była jego żona która pod moim nazwiskiem 28 lat figurowała. I taki dziwny jest ten świat pełen obłudy zakłamania i zdrady..

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Zobacz także:

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.