Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

2350 miejsce

Pod słońcem Majorki miłość i zemsta są tak samo gorące

Już 5 lipca ukaże się "Majorka w niebieskich migdałach" Anny Klary Majewskiej - trzecia część bestsellerowej serii o perypetiach miłosnych architektki Magdy.

okładka / Fot. Wielka LiteraAnna Klara Majewska powraca z na Majorkę w przezabawnej kontynuacji bestsellerowej serii o perypetiach miłosnych architektki Magdy, która udowadnia, że można ułożyć sobie życie od nowa po 40. "Majorka w niebieskich migdałach" to trzecie spotkanie z malowniczą wyspą i jej gorącymi plażami pod lazurowym niebem.

W otwierającym serię "Roku na Majorce" atrakcyjna i pełna zdrowego dystansu do siebie i świata rozwódka, postanowiła uciec na idylliczną wyspę w poszukiwaniu nowego życia, które wcale nie okazało się tak proste, jak w romantycznych powieściach czy turystycznych folderach reklamowych. Dziś Magda, spełniona zawodowo piszą żona i matka dwójki dzieci, wkroczyła w 46. rok życia. Związane z tym faktem refleksje nad własną kobiecością towarzyszą jej nawet w kolejce po karpia w supermarkecie, lecz niebawem wszystkie te problemy odejdą w niepamięć, bo jedynie trzy dni dzielą ją od wyjazdu do drugiego majorkańskiego domu. Trzeba tylko przetrwać te cholerne święta, które okazują się pasmem małych katastrof: jej 4,5-letnia córeczka Julka odkrywa, że święty Mikołaj nie istnieje, syn Michał przeżywa fascynację niemieckimi narodowcami, a do tego młoda gosposia Oksana paraduje pod domu w kusym szlafroczku, co zdaje się zupełnie nie przeszkadzać Markowi. Magda zaciska zęby, byle przetrwać te dni i odlecieć do ukochanego, idyllicznego świata. Ale wtedy pojawia się matka i oznajmia nonszalancko, że jest poczytną pisarką powieści erotycznych wydawanych pod pseudonimem, a bohaterowie jej książek są łudząco podobni do… Oksany i Marka. Tego już za wiele. Pewna, że jej mąż ma romans, pakuje córkę i wsiada w samolot, gdzie czeka już na nią lodówka pełna białego wina, ukochana przyjaciółka Ivanka i rajska wyspa, która ma przynieść zapomnienie. Czy jednak pokrętne ścieżki życia Magdy pozwolą na tak proste rozwiązanie jej problemów? Czy aby wyspa nie niesie kolejnej przygody?

Anna Klara Majewska - pisarka dziennikarka, felietonistka. Autorka książek: "Jak dobrze wyjść za mąż po czterdziestce, "Sekretów" napisanych razem z Hanną Bakułą i Anną Ibisz i "Melanżerii". "Majorka w niebieskich migdałach" zamyka jej bestsellerową trylogię, w której skład wchodzą "Rok na Majorce" i "Powrót na Majorkę".

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

To jest zapowiedź wydawnictwa ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dobra recenzja, czytałam "Rok na Majorce" to teraz skuszę się na na następną książkę.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.