Facebook Google+ Twitter

Pod Tarnowem ukradli chłopu całe pole zboża!

Bardzo zdziwiony był rolnik z podtarnowskiej wsi, który pewnego dnia zobaczył, że zboże zniknęło z jego pola. Jak się okazało, ktoś zorganizował w nocy nielegalne żniwa i ukradł wszystko, co zdążył skosić.

Niedawno jedna z telewizji komercyjnych zaprezentowała nagranie, które obrazuje kradzież karuzeli z placu zabaw. Kilku chłopców zdemontowało ciężką, metalową karuzelę i w biały dzień zaniosło ją do punktu skupu złomu.

Do jeszcze bardziej dziwacznej kradzieży doszło w Bobrownikach Wielkich koło Tarnowa. Jak informuje policja rolnik z pobliskiego Łęgu Tarnowskiego przejechał na pole, by sprawdzić, czy zboże nadaje się do koszenia. To, co zobaczył, wprawiło go w zdumienie. Na polu nie było zboża! W nocy na pole rolnika wjechał bizon i skosił rosnącą pszenicę. Złodzieje wywieźli wszystko, co do jednego źdźbła.

Mieszkaniec Łęgu Tarnowskiego stracił w ten sposób około 1200 zł. Jego sąsiedzi obawiają się dalszych kradzieży. Skoro nie pomogły stojące na polu strachy na wróble, rolnicy chcą sami, na zmianę, pilnować swoich zbóż w nocy.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

Kiedys w Fakcie opisywali analogiczną sytuację. Odnaleziono zlodzieja po...sladach kół jakie zostawial kombajn. Byl to jakis nietypowy niemeicki...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Może to nie była kradzież, tylko pomyłka :P to się czasami zdarza na wsi... nie dalej jak rok słyszałam o podobnej sytuacji.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Smutne, ale przypomniał mi się stary dowcip:

Wyjechał chłop na pole kombajnem w żniwa, popatrzył, podrapał się po głowie i mówi
- O ku..., zapomniałem zasiać.

Komentarz został ukrytyrozwiń

niesamowite, Polak potrafi...:(

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.