Facebook Google+ Twitter

Podaj serce osobom ze stwardnieniem rozsianym

"Podaj serce" to nazwa akcji zorganizowanej przez Zespół Pieśni i Tańca "Warszawianka" z Uniwersytetu Warszawskiego dla osób chorych na stawardnienie rozsiane.

 / Fot. LogoIdeą akcji "Podaj serce" jest rozpowszechnienie w społeczeństwie wiedzy i informacji dotyczących osób chorujących na stwardnienie rozsiane. Celem akcji jest także poszukiwanie sponsorów, dzięki którym chorzy będą mogli otrzymać pomoc tzn. sprzęt ortopedyczny, leki, a także pieniądze.

Aktem kulminacyjnym tej edycji akcji "Podaj serce" będzie charytatywny koncert galowy ZPiT UW "Warszawianka", który odbędzie się 13 maja 2010 roku w Sali Kongresowej Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Prowadzącym koncert będzie Tomasz Kammel.

Bilety na ten koncert można kupić na stronie ebilet.pl. Całkowity dochód z finałowego koncertu zostanie przekazany na rzecz Polskiego Towarzystwa Stwardnienia Rozsianego.

Link: niepelnosprawni.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Jeżeli uważasz tak jak ja:Kliknij gwiazdkę, bo to najsympatyczniejszy komentarz dla autora lub napisz, sfotografuj lepiej.5* Postawiłem, 5 aby nie było niedomówień.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.