Facebook Google+ Twitter

"Podaruj dzieciom książkę"

W wyniku współpracy banku PKO BP z fundacją ABCXXI ruszyła ogólnopolska kampania mająca na celu wzbogacenie księgozbiorów bibliotek publicznych.

W okresie od 11 października do 31 grudnia br. klienci banku PKO BP, którzy zrezygnują z otrzymywania papierowych wyciągów z konta mogą wesprzeć działania na rzecz ochrony środowiska, oszczędzając tak często marnowany papier, a także dzięki ich decyzji książki z wyjątkowej kolekcji „Cała Polska czyta dzieciom” trafią do najgorzej wyposażonych bibliotek w kraju.

- W trakcie kampanii chcemy uświadomić naszym klientom, że zastępując papierowy wyciąg elektronicznym, nie tylko zyskują łatwy i szybszy niż dotychczas dostęp do informacji o stanie i historii swojego konta, ale mogą także przyłączyć się do szlachetnej akcji. W ramach tej kampanii PKO BP wzbogaci księgozbiory bibliotek publicznych. W ten sposób staramy się popularyzować wśród naszych klientów zachowania proekologiczne - podkreśla Krzysztof Gacek, rzecznik prasowy PKO BP.

Aby zainteresować inicjatywą jak najszerszą grupę klientów zorganizowana będzie zbiórka książek dla dzieci w 14 centrach handlowych na terenie całego kraju.

Akcję zaszczycą swoją obecnością znani artyści, którzy będą czytać fragmenty książek z kolekcji „Cała Polska czyta dzieciom”. Natomiast wszystkie osoby, które w trakcie spotkań wesprą przedsięwzięcie, będą miały szansę na wygranie atrakcyjnych kuponów prezentowych na zakupy w sieci Empik.

W Warszawie impreza będzie odbywać się kilkakrotnie według harmonogramu jaki został umieszczony na stronie internetowej banku.

***
Akcja jest także potwierdzeniem, że PKO BP w swoim codziennym działaniu kieruje się zasadami odpowiedzialnego biznesu w związku z czym kampania będzie połączona z akcją informacyjną dotyczącą korzyści płynących z korzystania z usług bankowości elektronicznej iPKO.
Klienci po złożeniu rezygnacji z papierowego wyciągu będą mogli korzystać z serwisu internetowego iPKO oraz w prosty sposób pobierać elektroniczny wyciąg z rachunku, który w pełni zastępuje papierowe zestawienie.


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.