Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

11619 miejsce

Podarujmy Bartkowi Ostałowskiemu ręce

Młodzi ludzie z całej Polski wspólnie z Ruchem Ludzi Doberj Woli niosą pomoc 20-letniemu Bartkowi Ostałowskiemu, który w wypadku motocyklowym stracił obydwie ręce. Wszyscy zbierają na bioprotezy, które kosztują ponad 200 tys. dolarów.

Szef RLDW- Karol Rajewskifot.Mateusz GłuszczakDo pomocy Bartkowi Ostałowskiemu włącza się coraz więcej osób. Dziś oficjalnie do pomocy przyłączyło się województwo łódzkie. W "Dzienniku Łódzkim" ukazał się obszerny artykuł o akcji charytatywnej „Ręce dla Bartka” prowadzonej przez Ruchu Ludzi Dobrej Woli. W wielu miastach w Polsce członkowie i wolontariusze RLDW rozwiesili plakaty, informujące o wypadku i zachęcające do pomocy Bartkowi. Rozsyłane są także maile do firm, fundacji, i osób prywatnych z prośbą o wsparcie finansowe. Z dnia na dzień, coraz więcej osób angażuje się w to szczytne przedsięwzięcie. Dzięki informacjom w lokalnej prasie, chętnych do pomocy nie brakuje.

Jak donosi "Gazeta Krakowska", jutro na stadionie Sandecji drużyna Wisły Kraków i Bełchatowa zmierzy się z piłkarzami Sandecji i Kolejarza. Dochód z tego charytatywnego meczu przekazany będzie również na bioprotezy dla Bartka.

W klubie „Zdarta Płyta” w Nowym Sączu 1 września o godzinie 18 odbędzie się koncert charytatywny. Dla Bartka zagrają: The Paprocs, Punk Projekt, 5opak i Anamnesis.

Pomoc niosą także koledzy z Pucharu Wólczanka Hyosung Cup, którzy w dniach 2 - 3 września będą kwestowali podczas VI Rundy Wyścigowych Motocyklowych Mistrzostw Polski i Pucharu Polskiego Związku Motorowego w Poznaniu. Motory zawsze były pasją Bartka, dzięki nim poznał przyjaciół, którzy w ten sposób chcą mu pokazać, że są z nim w tych trudnych chwilach.

Ta spontaniczność tylu młodych ludzi w całej Polsce jest zachwycająca. Bartek może mieć pewność, że ma prawdziwych przyjaciół, którzy mają jedno marzenie. Wszyscy chcą mu móc uścisnąć dłoń.

Przypominam numer konta, na które można dokonywać wpłat :
Kredyt Bank SA Oddział Nowy Sącz
48 1500 1559 1215 5004 4253 0000
koniecznie z dopiskiem Pomoc dla Bartka.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.