Facebook Google+ Twitter

Podatki bez tajemnic - zadzwoń i zapytaj

  • Źródło: Dziennik Zachodni
  • Data dodania: 2006-10-25 12:19

Masz problem z podatkiem? Nie wiesz, z jakiej ulgi skorzystać? Pomogą Ci specjaliści z Krajowej Informacji Podatkowej. Trwa kampania, która ma zachęcić ludzi do korzystania z tego programu.

Dzwoniąc w godzinach 7 - 18 pod numer 0-801-055-055 (35 gr brutto za minutę) lub 022-330-03-30 (dla sieci komórkowych) otrzymasz odpowiedzi na pytania związane z prawem podatkowym. Ministerstwo Finansów otworzyło cztery ośrodki KIP w kraju, w których pracuje 180 konsultantów: w Toruniu, Lesznie, Płocku i Bielsku-Białej. Z tym ostatnim łączyć się będą najczęściej mieszkańcy Śląska.

- Konsultanci nie tylko znają przepisy. Zostali również przeszkoleni w zakresie technik komunikacji telefonicznej. Dzięki temu udzielane przez nich informacje są wiarygodne i przystępnie przekazywane - mówi Grażyna Piechota, rzeczniczka Izby Skarbowej w Katowicach. - Celem KIP jest ujednolicenie informacji podatkowej. Dzięki temu ryzyko dwóch różnych interpretacji danego przepisu zostanie zredukowane do minimum. Wszystkie cztery ośrodki korzystają ze wspólnego programu informacyjnego.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.