Facebook Google+ Twitter

Podbiła Londyn wdziękiem. Korona Miss World 2011 dla Wenezuelki!

 • Autor usunął profil

 • Data dodania: 2011-11-07 20:36

Naprawdę jestem najpiękniejsza? - tak z niedowierzaniem przyjęła werdykt nowa Miss Świata 2011, 21-letnia Wenezuelka Ivian Sarcos Colmenares.

 / Fot. EPA/DANIEL DEMEWieczorem w niedzielę, 6 listopada br., o tytuł Miss Świata na londyńskim bulwarze walczyło 127 kandydatek. Wygrała 21-letnia Ivian Lunasol Sarcos Colmenares z Wenezueli, która pełna zaskoczenia nie kryła wzruszenia. Jedną z jej rywalek była o dwa lata młodsza Angelika Ogryzek ze Szczecina.

Nowa miss świata ma 179 cm wzrostu i pochodzi z Portugalii, mieszka w Weneuzeli. O swoim kraju opowiada, że Wenezuela jest bardzo religijnym krajem, szczególnie kultywującym Matkę Boską Dziewicę Koromoto. Skończyła studia z zarządzania zasobami ludzkimi i pracuje w firmie broadcastingowej. W wolnym czasie gra w siatkówkę, uprawia trekking i wspinaczkę górską.

Jest zaangażowaną aktywistką w walce z skrajnym ubóstwem. Pomaga także dzieciom dzieciom oraz jest członkinią stowarzyszenia "Banco de Piel de Venezuela", która opiekuje się i wspiera pacjentów z uszkodzeniami skóry. / Fot. EPA/DANIEL DEMESama założyła własną fundację, aby pomagać dzieciom. Swoją przyszłość łączy z działalnością charytatywną i pomocą dzieciom, co prawdopodobnie ma związek z jej własnym doświadczeniem życiowym.

Sama przeżyła ciężkie dzieciństwo. Miała dwanaścioro rodzeństwa. W wieku ośmiu lat straciła rodziców i przez dwa lata opiekował się nią starszy brat Oscar Maria, aby później trafić na pięć lat pod opiekę sióstr Świętego Serca Jezusa w klasztorze "Santa Maria Micaela" w San Carlom City. Siebie charakteryzuje bardzo krótko: "pełna wdzięku i wytrwałości". Lubi rosół, tradycyjny w jej kraju pabellon, słuchać muzyki Alejandro Sanz i Ricardo Arjona. Jej ulubioną książką jest "Sekret" Rhondy Byrne, ponieważ, jak tłumaczy Ivian, uczy, jak walczyć o swoje marzenia, jak się nie poddawać i realizować się we współczesnym świecie. To przekonanie ma poniekąd również odbicie w jej motcie życia, że "rzeczy dzieją się wtedy, kiedy powinny się dziać".

Pełna optymizmu, za najpiękniejszy epizod ze swojego życia, który wspomina z dumą, uważa swoją pierwszą komunię św. Z jednego powodu. W tym szczególnym dla niej dniu spotkała się cała rodzina, którą bardzo kocha.
Pierwszą wicemiss została Miss Filipin Gwendoline Ruais (21 l.), drugą wicemiss - Miss Portoryko Amanda Victoria Vilanova Perez (19 l.).

Najpiękniejsza Wenus roku 2011 wygrała 100 tys. dolarów i lukratywne kontrakty z branżowymi firmami znanych marek. Z pewnością można się spodziewać, że jej marzenia i dotychczasowe zaangażowanie w działalności charytatywnej nabiorą tempa i wkrótce o ambasadorce dobrej nadziei w koronie niebawem usłyszymy.

http://www.missworld.com
http://www.newsweek.pl
http://www.sinflash.comeek.pl


Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (7):

Sortuj komentarze:

 • Autor usunął profil
 • 09.11.2011 23:07

Panie Andrzeju, byłbym zobowiązany i wdzięczny, gdyby mi pan napisał, co się panu nie spodobało w artykule (żebym wiedział na przyszłość, co poprawić). Może pan pod artykułem lub na PW. Z góry dziękuję! K. O.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dałem 5* stało się, trudno! Następnym razem przeczytam artykulik do końca ;)) Pozdrawiam

Komentarz został ukrytyrozwiń
vicky
 • vicky
 • 09.11.2011 03:17

JAn heretyk pinokio Na wasza glupote juz nie ma lekarstwa pozd !!
Jan heretyk pinokio Na wasza glupote to nie ma juz lekarstwa pozdrawiam !!!!!!!!!

jan

jan

Komentarz został ukrytyrozwiń
H
 • H
 • 08.11.2011 12:26

PRZEPIĘKNA KOBIETA DO TEGO WYKSZTAŁCONA I SKROMNA, BRAWOOO, TRAFNY WYBÓR..SIE ZASTANAWIAM JAK POWSTAJE TAKIE DZIELO SZTUKI, JESTEM KOBIETA ALE JESTEM ZACHWYCONA JEJ URODĄ.... MAJSTERSZTYK....

Komentarz został ukrytyrozwiń
Jan bruski
 • Jan bruski
 • 08.11.2011 10:46

Taka bidna a na operacje plastyczne to ją stać Dobrze ją przygotowali a ciemnota wszysko kupi!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
Heretyk
 • Heretyk
 • 08.11.2011 06:26

Wyglada na 30+ (nawet na zadbana 40)

Komentarz został ukrytyrozwiń
pinokio
 • pinokio
 • 07.11.2011 22:14

ukonczone studia w wieku 21 lat,chyba chodzi oszkolke niedzielna u zakonnic i ma dyplom komunii sw.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.