Facebook Google+ Twitter

Podczas zakupów porównuj ceny produktów

Porównywarka CoTanio.pl to pierwszy system na świecie, który porównuje ceny zakupów i bardzo ułatwia kupowanie podstawowych produktów w internetowych sklepach spożywczych.

CoTanio.pl to drugi projekt twórcy Listonic'a. Projekt powstał, aby ułatwić internautom wybór sklepu internetowego, w którym chcą zrealizować zakupy. I robi to za darmo!

Jak to działa? Skorzystanie z pomocy CoTanio wymaga podania swojego kodu pocztowego, aby porównywarka zlokalizowała, jakie sklepy internetowe dostarczają produkty pod wskazany adres.

Na stronie CoTanio.pl wpisujemy produkty, które zamierzamy kupić (mąka, jajka, cukier, woda lub mleko 1,5l 3,2 proc. itd.). CoTanio zasugeruje konkretne produkty. Jeśli nie będą zgodne z oczekiwaniami, można je bardzo łatwo zmienić na inne dostępne w sklepie. Z czasem CoTanio nauczy się Twoich ulubionych producentów i będzie wybierać ich produkty specjalnie dla Ciebie.

Pozostaje tylko zerknąć na porównanie cen, wybrać sklep, który nam najbardziej odpowiada i sfinalizować zakupy. Po Kliknięciu "Kup w tym sklepie" znajdziemy się na stronie sklepu z wypełnionym koszykiem.

Na początku w CoTanio.pl można porównać 3 sklepy, ale już niedługo dołączą kolejne.


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.