Facebook Google+ Twitter

Podejmij wyzwanie! Nagroda tygodnia za materiały o meczu Polska - Anglia

W tym tygodniu o nagrodę tygodnia w wysokości 200 zł brutto będą walczyć Autorzy, którzy opublikują materiał o meczu Polska - Anglia. Podejmij wyzwanie!

 / Fot. W24Jak ostatnio informowaliśmy, zasady przyznawania nagrody tygodnia się zmieniły. Aby otrzymać 200 zł, musicie podjąć wyzwanie tygodnia.

W tygodniu 15-21 będziemy czekać na materiały o meczu el. MŚ 2014 Polska - Anglia. W tym okresie możecie publikować zapowiedzi, opinie, fotoreportaże, pojedyncze zdjęcia, wideo, relacje pomeczowe, a także przeprowadzić relację live (w tym wypadku proszę o kontakt na pocztę wewnętrzną lub na adres w.martynski@polskapresse.pl do 16 października, do godz. 14).

W poniedziałek 22 października ogłosimy, kto otrzyma nagrodę tygodnia, za najlepsze wykonanie zadania.

Zarejestruj się i napisz artykuł
Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (5):

Sortuj komentarze:

Nagroda - nie tylko tygodnia, ale niech bedzie i roku - należy się organizatorom meczu. Dostarczyli emocji - także medialnych - których naprawdę trudno było się spodziewać. Widać jest jakaś konkurencja - najpierw odwołany "mecz otwarcia w zimie, teraz mecz w ramach mundialowej punktacji... i co teraz? skali zabrakło chyba... ;) ale jest światełko w tunelu - z kosmosu już się skacze i na kosmiczne mecze i ich odwoływanie przyjdzie zatem czas...;) mamy świetnie przygotowany do tej rywalizacji team ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Roman, nie trać nadziei, raz na kilka lat trafia się takie 2:1 z Portugalią ;).

Komentarz został ukrytyrozwiń

Nie umieli wygrać z Czechami to z Anglikami ? . Tylko niech ktoś nie pisze nie stało się nic Polacy , bo w ogóle nic z tego nie będzie. Bardziej mnie interesuje mecz Brazylia :Japonia. Choć towarzyski ale bardziej ciekawy.
Rozumie ze to bardzo ważny mecz ale straciłem wiarę w nasza reprezentacje. Dzieją się takie wydarzenia jak walka o mistrzostwo Polski na żużlu Gorzów z Tarnowem .

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pan Panie Andrzeju zawsze mus się jakiegoś przekrętu doszukiwać?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Andrzeju, po meczu z Anglią sprawdzimy ilu Polaków go obejrzało. Wtedy porozmawiamy jeszcze raz o tym "ilu ludzi w Polsce interesuje ten mecz". Pozdrawiam serdecznie :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.