Facebook Google+ Twitter

Podejrzany o zabójstwo w centrum Poznania w rękach policji

26-latek podejrzewany o zamordowanie sekretarki w szkole jazdy w Poznaniu został aresztowany, a w poniedziałek wieczorem przyznał się do winy.

Policyjny radiowóz / Fot. Bankotravel, http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/3/33/VW_T4.jpg, licencja GNU Creative CommonsPrzypomnijmy, w środę 29 grudnia w szkole nauki jazdy przy ulicy Półwiejskiej w Poznaniu znaleziono zwłoki 35-letniej sekretarki. Kobieta została uduszona (pisaliśmy o tym w materiale pt. Poznań. Morderstwo w centrum miasta). Policja wstępnie wykluczyła motyw rabunkowy, ponieważ na pierwszy rzut oka z biura nic nie zginęło. Rozmowy z mieszkańcami nie wniosły nic do sprawy, bowiem nikt z nich nie słyszał krzyków ani innych niepokojących odgłosów w kamienicy. W ustaleniu tożsamości zabójcy pomogły natomiast nagrania z monitoringu miejskiego.

W Nowy Rok policjanci zatrzymali podejrzanego o zamordowanie kobiety. 26-latek z Rogoźna został zatrzymany w sobotę po południu - w rozmowie z portalem epoznan.pl powiedział podinspektor Andrzej Borowiak z Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu. W niedzielę był przesłuchiwany. Jeśli będzie to konieczne, będziemy przeprowadzać eksperyment procesowy. Naszym zdaniem to zatrzymany udusił ofiarę - dodaje. Na tę chwilę myślimy, że morderstwo popełniono na tle rabunkowym. Ustalamy jednak, co ten mężczyzna mógł zabrać z biura.

Bartosz P. uczęszczał na kurs w szkole nauki jazdy, w której pracowała zamordowana kobieta. Nie był to jego pierwszy konflikt z prawem. 26-latek był już karany. Jak podaje portal epoznan.pl, w poniedziałek wieczorem podejrzany Bartosz P. przyznał się do winy. Sąd uznał, że dowody są wystarczające i Bartosz P. trafił do aresztu.

Zamordowana kobieta miała męża oraz dwójkę dzieci.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.