Facebook Google+ Twitter

Podgórski romans Bonarki i Małgorzaty Kożuchowskiej

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2014-03-03 10:48

I wszystko jasne – ambasadorką Bonarka City Center została po raz trzeci z rzędu Małgorzata Kożuchowska. Okazało się, że oprócz wielkiej miłości do zakupów i trendów, Bonarkę i aktorkę łączy jeszcze jedno: sympatia do krakowskiego Podgórza.

To bowiem prawobrzeżna część miasta dostarczyła inspiracji do nowej kampanii reklamowej, którą bohaterką jest Małgorzata Kożuchowska. Główna koncepcja polega na zgrabnym i pomysłowym połączeniu współczesnej mody z fascynującymi podgórskimi historiami. Podstawowym elementem strategii reklamy jest postać ambasadora marki: Małgorzaty Kożuchowskiej, stanowiącej „kapitał” wizerunkowy marki za-równo w wymiarze personifikacji takich cech brandu jak moda, elegancja, styl, piękno, radość i sympatia, ale również w wymiarze ciągłości i spójności formy przekazu reklamowego BCC. Dodatkowe wprowadzenie akcentów lokalnych w reklamie przyczyni się do efektywniejszego oddziaływania i wzajemnego wzmocnienia działań wizerunkowych i public relations.
Tym samym przez cały rok w kolejnych odsłonach dopatrzeć się będzie można jedynych w swoim rodzaju podgórskich inspiracji. Pojawi się pierwszy człowiek na Księżycu – Pan Twardowski, będzie autorka naj-dłuższego na świecie pamiętnika Janina Turek, nie braknie oczywiście źródlanego odkrywcy Antoniego Matecznego. A wszystko to podane w przystępnej, bardzo atrakcyjnej współczesnej oprawie modowej i przy udziale jednej z najpopularniejszych polskich aktorek, Małgorzaty Kożuchowskiej.
Bez dwóch zdań – Bonarka ubiera podgórskie historie w nowe fatałaszki.
Widać to doskonale na pierwszej reklamie, rozpoczynającej całą kampanię. Ambasadorka Bonarki w drapieżnej, wyraziście czerwonej sukni naciska na detonator, doprowadzając tym samym do eksplozji trendów. To nie tylko zwiastun wybuchowej premiery nowych kolekcji, ale i nawiązanie do mającej miejsce w 1909 r. eksplozji prochowni w Woli Duchackiej. Jej siła była tak wielka, iż nie tylko potłukła szyby w pobliskich oknach, ale jeszcze na chwilę uniosła w górę przejeżdżający po torach ciężki pociąg.
Okazja do spotkania z Małgorzatą Kożuchowską już wkrótce – z okazji tradycyjnego wiosennego pokazu mody organizowanego w Bonarce 15 i 16 marca.
(Przemysław Zieliński)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.