Facebook Google+ Twitter

Podgórskie Targi Wspomnień w Krakowie

Podgórskie targi wspomnień to szereg imprez zaplanowanych w okresie maj -czerwiec 2013, których celem jest dzielnicy Podgórze oraz zachowanie pamięci o autonomicznym Mieście Podgórzu.

 / Fot. plakat„Podgórskie Targi Wspomnień”, to inicjatywa Macieja Kwiatkowskiego i Andrzeja Chytkowskiego. Jej celem jest promocja dzielnicy Podgórze, poprzez przypomnienie dawnych zwyczajów i wydarzeń związanych z tą częścią miasta. Przygotowano następujące imprezy:
16 maja 2013 godz. 1807 kinoteatr „Wrzos” ul. Zamoyskiego 50. „Wydarzyło się w Podgórzu” Występ kabaretu „7 minut Po” (zdobywcy grand prix, nagrody dziennikarzy i nagrody publiczności Paka 2013), ze specjalnie przygotowanym programem związanym z dzielnicą Podgórze. Wystąpią również uczniowie Szkoły Muzycznej im. B. Rutkowskiego z Podgórza.
18 maja 2013 „ Podgórskie chodzenie”. Rynek Podgórski i okolice. Koncerty podwórkowe, z udziałem Kapeli kabaretu 7 minut Po i Szkoły Muzycznej.
26 maja 2013 godz. 1200-1700 Park im. Bednarskiego „Majówka” z szeregiem atrakcji dla dzieci, doro-słych i seniorów.
7 czerwiec 2013 godz. 1807 kinoteatr „Wrzos”. „Wydarzyło się w Podgórzu”. Występ kabaretu „7 minut Po”, oraz uczniów szkoły muzycznej.
8 czerwiec 2013 godz. 1000. Stary Cmentarz Podgórski. „Rampa kolejowa w Prokocimiu”. Marsz na rampę, z której wysyłano transporty do obozów koncentracyjnych w latach II wojny światowej. Inscenizacja z udziałem artystów kabaretu „7 minut Po” i uczniów Szkoły Muzycznej.

Szczególowe informacje na : DK Podgórze

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Zobacz także:

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.