Facebook Google+ Twitter

Podkarpackie. Zatrzymano 82 pijanych kierowców w ciągu trzech godzin

W poniedziałek rano ruszyła akcja "Trzeźwy Poranek". Podkarpaccy funkcjonariusze policji zatrzymali aż 82 pijanych kierowców. Takiego "Trzeźwego Poranka" jeszcze nie było.

Obwodnica Kielc, fragment droga ekspresowa S7 / Fot. DkrolikoDziałania "Trzeźwego Poranka" polegają na standardowych kontrolach trzeźwości na drogach. Akcja rozpoczyna się o godzinie 5 rano i kończy 3 godziny później. Żaden z policjantów biorących udział w akcji nie spodziewał się takiego wyniku kontroli informuje - nasygnale.pl

Policjanci skontrolowali w sumie 2623 pojazdy. Spośród 82 zatrzymanych kierowców, którzy prowadzili pod wpływem alkoholu, rekordzista miał ponad 3 promile. Najbardziej pijany z całej stawki to 28-letni mieszkaniec Siennowa - Edward M. Mężczyzna jechał skuterem i został zatrzymany o godzinie 5.00 przez policję.

Bilans akcji to 66 nietrzeźwych kierowców oraz 16 pijanych rowerzystów. W ciągu minionego tygodnia, podkarpacka policja zatrzymała aż 125 pijanych kierowców

Policja apeluje do kierowców, aby nie wsiadali po spożyciu alkoholu za kierownicę swoich samochodów. Prowadząc samochód po pijanemu, zagrażają nie tylko sobie, ale również innym użytkownikom polskich dróg. Mundurowi przypominają również o zaostrzonych karach dla pijanych kierowców i zapowiadają brak jakiekolwiek taryfy ulgowej.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

... nie 82 kierowców, tylko 82 palantów za kierownicą. Przerżające! /5/

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.