Facebook Google+ Twitter

Podkrakowskie Śmiłowice w produkcji TVN

Nie tylko pełen zabytków, tętniący życiem kulturalnym Kraków może być idealnym miejscem do kręcenia zdjęć. Może być nim także pałac w Śmiłowicach. Stacja telewizyjna TVN nagrywa tu fragmenty serialu "Majka".

Podkrakowski pałac w Śmiłowicach. Rok temu tabloidy rozpisywały się o urządzonym właśnie w tym pałacu, przyjęciu weselnym aktora Cezarego Pazury i jego wybranki serca -Edyty Zając. Teraz stacja TVN wybrała go na rezydencję serialowych państwa Duszyńskich / Fot. Arkadiusz FularskiSerial "Majka" możemy oglądać już od kilku miesięcy, od poniedziałku do piątku o godz. 17.55. Jednak chyba mało kto kojarzył okazałą rezydencję rodziny Duszyńskich (w której mieszka główny bohater, młody architekt Michał) z pałacem w Śmiłowicach.

Nowy serial jest szansą na darmową promocję i ściągnięcie kolejnych produkcji w okolice Krakowa, a w szczególności do gminy Nowe Brzesko. Pałac w Śmiłowicach uważany jest obecnie za jeden z najpiękniejszych pałaców w Małopolsce.

XIII-wieczny klasztor Norbertanów w Hebdowie, pałac w Pławowicach i wiele innych zabytków to perły naszej okolicy. Dostrzeżenie przez TVN pałacu usytuowanego w niewielkiej podkrakowskiej miejscowości, do tego pokazanie go serialu, który średnio ogląda 4 mln Polaków, jest dużym wyróżnieniem! Mam cichą nadzieję, że może kiedyś, pewien znany reżyser wykorzysta w swoim filmie kadry pałacu i parku w Pławowicach, albo klasztoru w Hebdowie i malowniczych terenów nadwiślańskich.


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.