Facebook Google+ Twitter

Podlaski Festiwal Anime w Białymstoku

  • Źródło: Wiadomości24
  • Data dodania: 2016-09-24 15:37

Poznaj kulturę Dalekiego Wschodu.Cosplay, dyskusja o Pokemon GO i wiele innych atrakcji. Już w ten weekend rozpoczyna się Podlaski Festiwal Anime 5.

 / Fot. materiały prasowe / Fot. materiały prasoweW programie m.in. panele dyskusyjne dotyczące popkultury Dalekiego Wschodu, mnóstwo gier, konkursów i oczywiście Cosplay. Polega on na przebieraniu się za różne fikcyjne postaci z filmów, gier komputerowych, anime czy mangi.

- Każdy tu znajdzie coś dla siebie - twierdzi Wojtek Muszyński,tej gry wybiera się na wydarzenie. - Byłem na wielu konwentach i muszę powiedzieć,że jest perfekcyjnie przygotowany pod względem organizacyjnym, jak i doborem programu - zachęca Wojtek.

Podlaski Festiwal Anime 5 odbędzie w budynku Wyższej Szkoły Finansów i Zarządzania przy ul. Ciepłej 40. Rozpoczyna się w sobotę o godzinie 10.00, a zakończy w niedzielę o 20.00. Wstęp na jeden dzień kosztuje 13 zł, natomiast na dwa 20 zł. Jeśli jesteś osobą niepełnoletnią, koniecznie przyjdź ze zgodą wypełnioną przez twojego opiekuna. Formularz znajduje się na stronie głównej wydarzenia www.pfa.skyface.org. Zgoda jest warunkiem wzięcia udziału w wydarzeniu.

(źródło: Anna Mikiciuk, Agencja Informacyjna Polska Press)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.