Facebook Google+ Twitter

Podniebne spełnienie miłości

Na „AirPort Frankfurt” zainicjowano nowy serwis usług. Paleta „FRA-Wedding” spodobała się zwłaszcza parom, które często korzystają z linii lotniczych.

W pakiecie "FRA-Widding" i mieści się również Foto-Shooting młodej pary, inclusive. Fot. mater. prasowy. / Fot. Oczkiem w głowie kierownictwa największego portu lotniczego w Europie – AirPort Frankfurt, jest nie tylko troska o komfort odlatujących i przylatujących pasażerów, ale również tych z przesiadką, a tych w ubiegłym roku było 54 proc. na 57 mln pasażerów odprawionych przez frankfurcki port lotniczy. Nic dziwnego, że trafiały się również pary, które czas przesiadki (tranzytu) wykorzystały na zawarcie ślubu. Tego zadania podjął się oczywiście powstały serwis portowy „FRA-Wedding”?

Pakiet usług „Great to have you here” w cenie 1500 euro jest wyjątkowo korzystny. Obejmuje zorganizowanie i przeprowadzenie uroczystości weselnej przez kwalifikowanego celebranta, udzielenie ślubu przez osobę świecką lub chrześcijańskiego teologa (według życzenia nowożeńców), uroczyste przyjęcie w hotelu Sheraton lub Hilton dla 15 osób i noc poślubna małżonków w komfortowym apartamencie. W cenie mieści się również bukiet ślubny dla panny młodej, Foto-Shooting - pakiet zdjęć ślubnych i oczywiście okazały i tort.

Być może wkrótce inne europejskie porty lotnicze zainicjują cenny pomysł frankfurckiego AirPort?
Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.