Facebook Google+ Twitter

Podniebni Bohaterowie

To tytuł kolejnej ulicznej wystawy fotograficznej tym razem adresowanej głównie do pasjonatów lotnictwa, a w szczególności interesujących się losami Polskich sił Powietrznych w okresie II Wojny Światowej.

1 z 28 Następne zdjęcie
Zdjęcie: fot. Jolanta Dyr - wystawa została przygotowana w oparciu o niepublikowane dotychczas nigdzie zdjęcia będące własnością prywatną panów Tadeusza Królikiewicza oraz Wojciecha Matusiaka, a także zbiory archiwalne Instytutu Lotnictwa.
fot. Jolanta Dyr - wystawa została przygotowana w oparciu o niepublikowane dotychczas nigdzie zdjęcia będące własnością prywatną panów Tadeusza Królikiewicza oraz Wojciecha Matusiaka, a także zbiory archiwalne Instytutu Lotnictwa.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Tak to właśnie z większością z nas jest Piotrze, że przenosimy w swe dorosłe życie sentymenty o korzeniach rosnących za młodu, najpierw książki, potem praca, w między czasie miłość, a może cały czas miłość ... tylko w różnych odmianach, a sentyment i ... pasja zostają na całe życie. Są autorzy i książki niezapomniane, mam takich kilka z wczesnych lat młodzieńczych ... a Janusza Meissnera zostawiły ryt na całe życie ... :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jak pisał Janusz Meissner we "Wspomnieniach pilota" - Jak dziś pamiętam, choć to było lat temu czterdzieści, pięćdziesiąt czy nawet sześćdziesiąt: zaczynał się wiek XX, a wraz z nim moje dzieciństwo i młodość, i pierwszy "romantyczny" okres rozwoju lotnictwa w Polsce... A ja przecież zostałem pilotem mając lat osiemnaście i w ciągu następnych lat dwudziestu kilku spędziłem prawie dziesięć tysięcy godzin za sterami różnych samolotów..."

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.