Facebook Google+ Twitter

Podpalili pięć altanek

Policjanci z Pogodna ustalili i zatrzymali sprawców podpaleń altanek ogrodowych. Działkowcy wycenili straty na kilkadziesiąt tysięcy złotych.

 / Fot. Jerzy Kirzyński/ zdj. ilustracyjneOd końca maja br. funkcjonariusze z Komisariatu Policji Szczecin Pogodno w krótkich odstępach czasu otrzymali informacje dotyczące pożarów altanek mieszczących się na terenie jednego z ogrodów działkowych.

Przyjęto pięć takich zawiadomień.

Śledczy z Pogodna prowadzący te sprawy wykonywali czynności mające wyjaśnić okoliczności zdarzenia zaś funkcjonariusze kryminalni weryfikowali swoje ustalenia prowadzące do zatrzymania podejrzewanych o ten czyn.

 / Fot. Archiwum KWP Szczecin- Działania operacyjne zakończyły się ustaleniem sprawców podpaleń – podsumowała asp. sztab. Irena Kornicz z Zespołu Prasowego KWP w Szczecinie. - W tej sprawie zatrzymano trzech nieletnich.

Na podstawie zebranego przez policjantów materiału dowodowego, dwóch z nich usłyszało zarzuty popełnienia czynu karalnego, ich młodszy kolega został przesłuchany w charakterze świadka, ponieważ w chwili popełnienia czynów nie miał ukończonych 13 lat.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.