Facebook Google+ Twitter

Podróż w głąb ludzkiego umysłu czyli "Niewiarygodne" w Łodzi

"Niewiarygodne" to pierwsze w Polsce przedstawienie mentalistyczne, którego twórcą jest Radosław Hoffman. Tematem przewodnim spektaklu jest fascynacja autora wszystkim tym, co niewiarygodne.

Plakat wydarzenia / Fot. mat. promocyjneRadek Hoffman specjalizuje się w tak zwanym mentalizmie, czyli formie iluzji, która polega na wykreowaniu za pomocą pięciu zmysłów złudzenia, że posiada się ten szósty. Przepowiadanie przyszłości, psychologiczna manipulacja, sugestia, hipnoza, czy odczytywanie mowy ciała - to tylko część technik, jakimi się posługuje.

Jest autorem pierwszej w Polsce publikacji na temat mentalizmu: „Sekrety Mentalisty”, twórcą pierwszego w Polsce Muzeum Sztuki Iluzji oraz założycielem grupy iluzjonistów „Kreators”. Realizuje pokazy oraz projekty na terenie całej Polski oraz za granicą (m. in. w Dubaju). Jest twórcą oraz wykonawcą spektaklu iluzji „Sztukmistrz”, który obejrzało już kilka tysięcy ludzi w całej Polsce oraz autorskiego spektaklu „ Niewiarygodne”. Fascynacja różnymi formami sztuki pomogły mu wykreować oryginalny styl i spojrzenie na iluzję. To stało się cechą charakterystyczną jego pokazów i innych realizacji, jakich się podejmuje. Profesjonalizm i kreatywność to podstawa jego działania.Niesamowite przypadki, zdarzenia, historie czy umiejętności wypełniają show od początku do końca. Widzowie będą mieli szanse wybrać się w podróż w głąb ludzkiego umysłu. Poznać jego mechanizmy, pułapki oraz sztuczki. Publiczność współtworzy show będąc jego integralną częścią już od pierwszych chwil. „Niewiarygodne” jest nietypową formą przedstawienia łączącą w sobie iluzję, psychologię, sugestię, manipulację czy hipnozę. Ta wybuchowa mieszanka tworzy zupełnie nową jakość, której jeszcze nie było na polskim rynku rozrywkowym.

bilety w cenie 30 zł

gdzie? Teatr Szwalnia, ul. Struga 90, 90-557 Łódź
kiedy? 18 października o godzinie 19:00

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.