Facebook Google+ Twitter

Podróż w kosmos w Galerii Krakowskiej

Jeśli dwa wymiary to za mało, warto poddać się i przyjrzeć trzeciemu. Kto nie był do tej pory w Imaxie, powinien odwiedzić Galerie Krakowską w dniach miedzy 30 kwietnia a 13 maja. Kraków zaprasza na obcowanie z „Kosmiczną Przygodą”.

Na -1 poziomie Galerii zorganizowano mini raj dla fanów techniki 3D. Atrakcją są też historie i zdjęcia z misji poszczególnych promów kosmicznych. Dokumentujące wyprawy statków Apollo ekspozycje przy pomocy trójwymiarowego świata pozwalają nam je odtworzyć i przywrócić do życia. Poza wyobraźnią będziemy mogli się spotkać „w realu” z tymi, którzy odwiedzili przestrzeń kosmiczną np.: Mirosławem Hermaszewskim.

A o zaletach i mankamentach życia w kosmosie chętnym będą opowiadać także inni astronauci. To także okazja do przyjrzenia się z bliska garderobie podróżujących statkami kosmicznymi oraz żywności jaką spożywają. Do dyspozycji odwiedzających są odpowiednio przystosowane stanowiska np: kabiny czy trójwymiarowe kino, tu przydadzą się okulary (trzeba zakupić je samemu - koszt 2 zł). Wystawa obfituje w szereg dodatkowych atrakcji tj.: konkursy, gry i zabawy. Dla zwolenników 3D oraz tych, którzy „złapią bakcyla” kilka sklepów w Polsce posiada zestawy do samodzielnego, domowego użytku.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.