Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

1804 miejsce

Podróż z Nelą Małą Reporterką przez dżunglę, morza i oceany!

"Śladami Neli. Przez dżunglę, morza i oceany" autorstwa Neli Małej Reporterki dostępna w sprzedaży od 30 marca 2016 roku.

Śladami Neli. Przez dżunglę morza i oceany. / Fot. Wydawnictwo Burda MediaPremiera najnowszej książki autorstwa Neli Małej Reporterki odbędzie się już w środę 30 marca 2016! „Śladami Neli. Przez dżunglę, morza i oceany” to piąta z kolei pozycja w literackim dorobku podróżniczki i najmłodszej na świecie reporterki.

Dziesięcioletnia Nela od pięciu lat podróżuje po świecie, poznając kulturę i obyczaje najbardziej egzotycznych miejsc na Ziemi. Wśród państw, które zwiedziła są m.in. Boliwia, Etiopia, Wietnam, Japonia, Tanzania, Peru, Mauritius i wiele, wiele innych. W swoich książkach i reportażach ta mała dziewczynka pokazuje najciekawsze strony świata widziane z perspektywy dziecka.

W książce „Śladami Neli. Przez dżunglę, morza i oceany” czytelnicy podążają śladami Neli
w najbardziej odległe zakątki świata. Począwszy od malowniczych krajobrazów Wietnamu, przez zapominane miasto plemienia Machu Picchu czy boliwijską Drogę Śmierci, aż do wioski etiopskiego plemienia Galeb. Czytelnicy razem z Nelą obserwują dzikie oceloty, w Ameryce Południowej poznają tradycję strojenia andyjskich lam, w Panamie zaś wspólnie tropią trujące żaby. Nie zabraknie również podwodnych przygód i nurkowania przy wraku!

„Śladami Neli. Przez dżunglę, morza i oceany” to książka po brzegi wypełniona nie tylko przygodami dziesięcioletniej reporterki, ale także kolorowymi zdjęciami z podróży, mapami i ciekawostkami. Atrakcją zarówno dla przedszkolaków, jak również starszych dzieci są ukryte w książce QR kody. Po ściągnięciu specjalnej, darmowej aplikacji, czytelnicy zyskują dostęp do dodatkowych
i niepublikowanych wcześniej filmików z przygodami, które opowiada Nela.

Cykl książek Neli Małej Reporterki, obejmuje cztery dostępne już tytuły: „10 niesamowitych przygód Neli”, „Nela na 3 kontynentach, podróże w nieznane”, „Nela i tajemnice świata” oraz „Nela na tropie przygód”. Za swoje dokonania literackie Nela została nagrodzona m.in. Bestsellerem Empiku 2015 w kategorii Literatura dla dzieci oraz wyróżniona w konkursie „Świat przyjazny dziecku”.
Książka „Śladami Neli. Przez dżunglę, morza i oceany” została wydana nakładem wydawnictwa Burda Książki.

Sugerowana cena: 34,99 zł

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.