Facebook Google+ Twitter

14 miejsce

Podróże kształcą

Wycieczki rowerowe są przyjemne i kształcące. Trzeba tylko dobrze patrzeć i czasem trochę poczytać.

1 z 3 Następne zdjęcie
Zdjęcie: Bocianów w tym roku jest wybitnie mało. Fot. R. J. Zagórski
Bocianów w tym roku jest wybitnie mało. Fot. R. J. Zagórski

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (5):

Sortuj komentarze:

@Marku. Opłaty parkingowe są ogromnie wysokie w CH. i słusznie. Jak ktoś ma na samochód i benzynę to tym bardziej musi mieć i na parking. Wróżę zwyżki cen ciągłe. Powietrze ? Ha! dobrze trafiłeś. Właśnie podniesiono opłaty "klimatyczne". od każdego dachu. i ilości łóżek pod nim. Kosze na psie kupki są. jak woreczki. ale droga po zimie wymaga renowacji. kanalizacja modernizacji i górskie rowerowe ścieżki proszą się o ulepszenia.

Komentarz został ukrytyrozwiń

W Łodzi też są rowery dostępne na wielu publicznych parkingach, ale nie za darmo. Natomiast za miejsca postojowe dla samochodów, na jeszcze na razie publicznych ulicach, "miasto" bierze słone opłaty.

Na razie nie biorą jeszcze opłat za "wspaniałe" powietrze pobierane bezkarnie do oddychania i za wykonywanie "kombinacji alpejskich" między psimi kupami, ale za to coraz częściej sklepienie niebieskie jest przeorane nad Łodzią od jednego krańca po przeciwny tzw. nowymi smugami kondensacyjnymi po samolotach, które niekiedy efektywnie przykrywają słońce.

Komentarz został ukrytyrozwiń

@Pani Adrianno, nie tylko ścieżek. bo można też zazdrościć darmowo wypożyczanych rowerów.
Używa się ich biorąc na parkingu u początku jazdy a oddając na docelowym. A w ogóle to rower jest koniecznością, gdyż nie ma miejsc do parkowania. Połowa mieszkańców stolicy korzysta z rowerów i pociągu itd.
Właściwie cały kraj można zwiedzić rowerem jadąc po bezpiecznych ścieżkach.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Zazdroszczę Szwajcarom ścieżek rowerowych i infrastruktury zapewniającej parkowanie. To niezwykłe, jak powszechnym środkiem lokomocji jest rower w helweckiej krainie!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dobra myśl. warta podróży. czy dobra podróż warta dobrej myśli ?
w każdym razie wycieczki rowerowe są o niebo lepiej pouczające niż autobusowe. Znam osoby, które dolatują samolotem z rowerem na "koniec świata" i dalej zwiedzają go rowerem właśnie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.