Facebook Google+ Twitter

Podrzucił swoje kukułcze walory

10 listopada 2006 agencje podały, że na Wyspach Brytyjskich bezdomny uwiódł dwunastolatkę.

ElementarzJaki z niego bezdomny, skoro zadomowił się, i to na całego - miał wikt, młódkę do dyspozycji i nie tyle dach nad głową, ale samo... łóżko z ową białogłówką nad swą frywolną łepetyną, bowiem facet trzy miesiące mieszkał pod jej meblem i rodzice tej panienki nic o tym nie wiedzieli! Zapewne Guinness zainteresuje się owym rekordowym wydarzeniem w obyczajowej branży.


W jaki sposób wychowywane jest pokolenie młodych (całe szczęście, że brytyjskich) panienek? Dziewuszka ukradkiem serwowała mu jedzonko oraz inne konsumpcyjne dobra, czyli kanapki dwojga znaczeń... Nie wiadomo, kiedy rodzice owej małolaty nakryliby niedoszłego zięcia na (s)pożyciu wszelakim, ale młodej parze w końcu znudził się tak mało romantyczny układ i postanowili uciec w świat szeroki. Współcześni Romeo i Julia zostali jednak szybko ujęci w wiosce pod Manchesterem.

Starszy o 10 lat (wmawiał jej, że jest młodszy) adonis przyznał się do winy zaliczając (dodatkowo...) wyrok dwuletniego odosobnienia. Dyrektor więzienia będzie musiał teraz pilnować, czy pani klawisz nie wyleguje się po pracy pod pryczą amanta.

I prośba do rodziców - staranniej oglądajcie sypialnie swych ukochanych córeczek, bo wprawdzie powieści, filmy i piosenki dowodzą, że pilnowanie z reguły nic nie daje, jednak decyzja ojców o podjęciu warty przed Kamasutrałóżkami niewieściej dziatwy powinna zostać obniżona z kilkunastu lat do... dziesięciu. A widać, że zerknięcie pod ramę jeszcze (rzekomo) niewinnego łoża jest wręcz obowiązkiem rodzica.

Do powiedzenia, że "nie znacie ni dnia, ni godziny", należy dodać: "tato - już w podstawówce córki mają wzięcia, zatem uważaj na niespodziewanego zięcia!". Może lepsze są same materace bezpośrednio leżące na podłodze z paneli szwedzkich - nikt się tam nie wciśnie. Skoro o Skandynawach - niektórzy goście cudze leżanki traktują niczym ławy szwedzkie - napychają się delicjami ile wlezie w ramach jednej wejściówki... Trudno owego ojca nazwać rogaczem, ale gdyby częściej oglądał przyrodnicze filmy, to wiedziałby, że są zwierzątka, które wykorzystują nieuwagę innych stworzeń, zwłaszcza w cudzych legowiskach.

Wybrane dla Ciebie:


Tagi: obyczaje


Komentarze (8):

Sortuj komentarze:

W tej chwili okazuje się niepolityczne albo nieetyczne żartowanie z KK. Tak się umówiliśmy na W24? Ja sobie tego nie przypominam... O tyłku papieża napisano, ale pewnie można sobie szydzić z B16? KK ważniejszy od papieża?

Komentarz został ukrytyrozwiń

A to się (Pan) Kolega (cóż za okropne słowo) wyżalił. Ale popieram, bo umiejętność pisania o kimś źle jest w cenie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dzięki, Panowie, a właściwie - Koledzy! Panów obalono...
Co do formy to niestety, no nie ma tygodnia, abym się nie wdał w krzywe dyskusje. Dzisiaj zablokowano tekst o Kononowiczu pod pretekstem obrażania jego. Jeśli mam inne zdanie niż reszta, jeśli mam jakiś komercyjny pomysł, a nie mogę go zamieścić... Haszek też by chyba nie zamieścił tu o Szwejku tutaj, bo redakcja by ocenila, że Szwejka obrażają... To co? O KK mamy pisać tylko dobrze albo wcale??? Przeciez prędzej czy później powstanie komedia na kanwie tego gościa, a tu cenzura? Nie piszę o rozbijaniu czaszek, nie klnę, tylko sobie trochę żartuję z KK. Toć przecież z ministrów i księży ludziska żartują, a KK jest poza krytyką i humorem?

Komentarz został ukrytyrozwiń

No, to wraca Pan do formy:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

To nie chodzi o Elementarz Falskiego, ale w ogóle o elementarz. Falskiego jest najbardziej znany, kultowy i z daleka widać co to jest. Ma oznaczać, że dzieci powinnyzajmować się nauką, a nie ćwiczeniami symbolizowanymi przez dzieło zamykające tekst...
Była spikerka p. Falska - to podobno córka owego pana.
Oczywiście, temat jest nieśmieszny, wręcz kiedy przeczytalem tę notatkę to zamurowało mnie.
A przy okazji - czasami czytamy wieści tak bulwersujące, że myślimy iż wszyscy o tym musieli słyszeć. A pewnie okazuje się, że to tylko ja. Można wówczas powątpiewać, czy to miało istotnie miejsce (to wydarzenie)...

Komentarz został ukrytyrozwiń

okładka BRAVO bardziej by pasowała, bo ci co się na Falskim wychowali są jakby porządniejsi

Komentarz został ukrytyrozwiń

choina, chyba mnie potrzebny jest ELEMANTARZ , bo zjadłem literkę

Komentarz został ukrytyrozwiń

coś chyba nie kumaty jestem, ale co ma Elementraz Falskiego do tekstu

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.