Facebook Google+ Twitter

Podsumowanie organizacji po meczu Polska - Grecja

Prezydent Warszawy podsumowała organizację stolicy podczas oraz po meczu Polska - Grecja. Omówione zostały kwestie pomocy medycznej, służb porządkowych czy służb oczyszczania miasta.

 / Fot. W24/Mateusz Max MaksiakJak mówił Prezydent Miasta Stołecznego Warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltz, po meczu odnotowano tylko 74 interwencje medyczne w Warszawskiej Strefie Kibica i 80 interwencji na Stadionie Narodowym. Te przypadki to w większości omdlenia.

Rzecznik Komendy Stołecznej Policji Maciej Karczyński poinformował, że interwencje dotyczące bezpieczeństwa w Strefie Kibica miały miejsce tylko 4 razy. Jest to dość zaskakujący wynik, ale cieszy nas to bardzo.

Służby oczyszczania miasta spisały się na szóstkę. Okolice Stadionu Narodowego w tym most Poniatowskiego były czyste już przed godz. 22, gdzie można było wznowić ruch kołowy. Strefa Kibica po meczu wyglądała nieciekawie. Wszędzie plastikowe kubeczki po napojach oraz wszelkiego rodzaju odpadki. Było więc wielkim zaskoczeniem, że dziś rano Strefa Kibica na placu Defilad wręcz "błyszczała".

Miłe słowa nie ominęły także wolontariuszy działających na terenie stolicy. Kibice zza granicy chwalili, ze wolontariusze dokładnie potrafią wytłumaczyć każdą kwestię, a nawet porozumiewać się w języku migowym.

Podsumowując, według przedstawicieli miasta organizacja w kwestiach porządkowych przebiegała bardzo dobrze.

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.