Facebook Google+ Twitter

Podsumowanie roku 2011 w Wiadomościach24. Sporo się działo!

"Książka za recenzję", "Bilet za recenzję", "Podwieczorek z W24", "Znani -nam nieznani", "Wakacyjny przewodnik" - to nazwy kilku wybranych akcji, które towarzyszyły nam w 2011 roku. W rzeczywistości było ich znacznie więcej, więc by nie umknęły naszej pamięci - warto je na koniec roku podsumować i podziękować Wam za współpracę przy ich realizacji.

Książka za recenzję

 / Fot. .
„Książka za recenzję” to jeden ze znaków rozpoznawczych Wiadomości24 i najstarsza cykliczna akcja prowadzona przez nasz serwis. W ramach akcji współpracujemy z największymi wydawnictwami: Znak, Świat książki, PWN, Czarne, Czytelnik, Rebis, W.A.B., WAM, Dobra Literatura, WarBook, Fundacja Feminoteka, Bullet Books, superNowa, Nowa Proza, MAG, Wydawnictwo Akustyczne, Fox Publishing, Fabryka Snów, Bellona, Prószyński i S-ka.

To dzięki nim przekazaliśmy w tym roku naszym autorom 283 książki za recenzję.

Bilet za recenzję


Akcja „Bilet za recenzję” ma już dwa lata. Każdy kolejny rok jej istnienia przynosi nowe kontakty ze scenami warszawskimi i teatrami spoza stolicy. Dzięki nim mogliśmy przekazać bilety na spektakle scen stołecznych: Teatru Wielkiego-Opery Narodowej, Teatru Studio, Studio Buffo, Teatru Druga Strefa, Teatru Polskiego, Teatru Żydowskiego oraz Teatru Polskiego w Poznaniu.

W roku 2011 przekazaliśmy autorom Wiadomości24 256 biletów do teatrów.

Z akcją chcemy wyjść poza stolicę i dać szansę nie tylko czytelnikom z Warszawy. Pierwszym krokiem w tym kierunku było podjęcie współpracy z poznańską sceną. Jeśli tylko autorzy W24 wyrażą zainteresowanie projektem, postaramy się ofertę rozszerzyć na Kraków, Wrocław i Gdańsk.

Wakacyjny przewodnik Wiadomości24


To był dobry rok dla książek w W24, bo w efekcie akcji "Wakacyjny przewodnik z W24" powstały książki-przewodniki bazujące na materiałach naszych autorów. Do 100 osób mogliśmy wysłać egzemplarze przewodnika.

Kino i film


W 2011 roku rozpoczęliśmy współpracę z warszawskim ENEMEF-em, który przekazał 3 podwójne zaproszenia na Noc grozy i horrorów w Warszawie. Tego typu wydarzenia filmowe organizowane są co kilka miesięcy i z pewnością także w kolejnych będziemy uczestniczyć.
Kino Iluzjon przekazało naszym czytelnikom 5 podwójnych zaproszeń. Ponadto wręczyliśmy 3 zestawy filmów (8 płyt dvd + szesnastoodcinkowy serial)

Ale Koncerty!


W ramach współpracy Polskapresse z agencją Ale Koncerty! mogliśmy zaprosić naszych autorów na koncerty do Sali Kongresowej. 41 biletów otwierało drzwi na występy m. in. Ryszarda Rynkowskiego, Krzysztofa Krawczyka, Gorana Bregovica, Electric Light Orchestra, Jeana Michaela Jarrea, Joe Cockera, Dżemu, Jose Carrerasa, Gaelforce Dance, Paula Anki, Montserrat Caballe.

Inne


Do Waszych rąk powędrowało 6 płyt CD, m. in. Ola Walickiego z utworami skomponowanymi do filmu Adama Sikory i Ingmara Villqista "Ewa" oraz 4 drukarki. Nie było niestety chętnych na 6 zaproszeń na "Fiestę iberyjską".

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (7):

Sortuj komentarze:

FmcHHVcMFlX
  • FmcHHVcMFlX
  • 19.02.2012 12:39

Marcoos, owaibam sie, ze nie musisz sie juz lansowac. Jesli chcesz sprawdzic czy mam racje to pusc plotke o wydaniu Fx 3.1.33.7 w wersji gamma i obserwuj ;-)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pani Janino, z małym poślizgiem czasowym, ale szczerze życzę wszystkiego co najlepsze w Nowym Roku! I pięknie dziękuję za dobre słowo :-)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dużo się działo w warszawskich kręgach DO. Może jakieś bilety spłyną kiedyś na prowincję? ;)

Pani Lidio, dziękuję za życzliwe uwagi do tekstów i odczuwalną sympatię do moich amatorskich, dziennikarskich poczynań.

Życzę Pani wielu udanych inicjatyw redakcyjnych i wszystkiego dobrego w życiu osobistym.

Pozdrawiam noworocznie, Janina z Wrocławia

Komentarz został ukrytyrozwiń

Aby nadchodzący 2012 rok, był jeszcze lepszy i przyniósł nam wiele dziennikarskich wyzwań:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

O tym, co nowego w nowym roku, już 1 stycznia : )

Komentarz został ukrytyrozwiń

Życzę nie mniejszej aktywności i pomysłowości w 2012 roku!

Komentarz został ukrytyrozwiń
Szczecinianka
  • Szczecinianka
  • 31.12.2011 10:31

Szczecin jest najpiękniej oświetlonym miastem w Polsce .Najładniej moje miasto jest przygotowane na przyjecie Nowego Roku 2012 .Prowadzi zdecydowanie w plebiscycie. Moje gratulacje .Proszą tylko aby rodzina Sadowskich(jest ze Szczecina ) znowu nie biadoliła wyszukiwała kałuż albo papierka po cukierku na chodniku .Wszystkim na tym portalu życzę uśmiechów , spełnienia marzeń (w dobrym znaczeniu) i życzliwości do drugiego człowieka (bezinteresownej bezinteresowności) : -)))))))))

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.