Facebook Google+ Twitter

Podsumowanie roku 2012 w Wiadomościach24.pl. Sporo się wydarzyło

"Książka za recenzję", "Bilet za recenzję", "Znani -nam nieznani" - to nazwy zaledwie kilku akcji, które towarzyszyły nam w 2012 roku w Wiadomościach24. By tradycji stało się zadość, po raz kolejny czynimy na koniec roku małe podsumowanie, dziękując Wam jednocześnie za współpracę przy realizacji wszystkich przedsięwzięć.

Książka za recenzję


 / Fot. .„Książka za recenzję” to jeden ze znaków rozpoznawczych Wiadomości24 i najstarsza cykliczna akcja prowadzona przez nasz serwis. W ramach akcji współpracujemy z największymi wydawnictwami, a każdego roku dołączają kolejne. Aktualnie są z nami: Znak, Świat książki, PWN, Czarne, Wydawnictwo Literackie, Czytelnik, Rebis, W.A.B., WAM, Dobra Literatura, WarBook, Fundacja Feminoteka, Bullet Books, superNowa, Nowa Proza, MAG, Biblioteka Akustyczna, Fox Publishing, Fabryka Snów, Bellona, Prószyński i S-ka, Słowo/Obraz terytoria, Iskry, Instytut Wydawniczy Latarnik, Pascal, Wydawnictwo Muza, Wydawnictwo Skrzat, Wydawnictwo Olesiejuk, Carta Blanca.

To dzięki nim przekazaliśmy w tym roku naszym autorom 270 książek za recenzję.

Bilet za recenzję


Akcję „Bilet za recenzję” prowadzimy już trzy lata. Każdy kolejny rok jej istnienia przynosi nowe kontakty ze scenami warszawskimi i teatrami spoza stolicy. Dzięki nim mogliśmy przekazać bilety na spektakle scen stołecznych: Teatru Wielkiego-Opery Narodowej (78 biletów), Teatru Capitol (86), Teatru Współczesnego ( 54), Teatru Dramatycznego i Na Woli (22) oraz: Teatru Syrena, Studio, Żydowskiego, Kwadrat, Rampa, Teatru Polskiego w Poznaniu i Teatru Muzycznego w Gdyni.

W sumie, w roku 2012 przekazaliśmy autorom Wiadomości24 300 biletów do teatrów!

Kino i film czyli ENEMEF nie ma sobie równych


W 2012 roku kontynuowaliśmy współpracę z ENEMEF. Dzięki niej, nasi autorzy otrzymali 184 bilety na maratony filmowe w różnych miastach Polski.

Także inne warszawskie kina: Wisła, Luna i Kino KC łącznie przekazały naszym autorom 40 biletów.

Sport


W 2012 roku dziennikarze obywatelscy Wiadomości24.pl akredytowali się na ponad 200 różnego rodzaju wydarzeń i imprez. Nasi autorzy byli m.in. na meczach Euro 2012, T-Mobile Ekstraklasy, Ligi Europy oraz siatkarskiej Plus Ligi. Uzyskali również akredytacje na festiwale: Open'er, Off Plus Camera, Off Festival czy też Orange Warsaw Festival, a także koncerty - m.in. Eltona Johna i Jennifer Lopez.

Byliśmy również na takich wydarzeniach jak Verva Street Racing, Monster X Tour, 2. Wyścig Mydelniczek Red Bull, wizyta norweskiej pary królewskiej w Krakowie i wielu, wielu innych.

Legitymacje


Do rąk autorów Wiadomości24.pl trafiło w mijającym roku 169 legitymacji prasowych. Mamy nadzieję, że nie były tylko gadżetem ;-), ale przyczyniły się do powstania świetnych materiałów!

Akcje Wiadomości24.pl


Wśród wielu akcji, które pojawiły się na łamach naszego serwisu, warto przypomnieć choć kilka:

Znani nam nieznani - cykliczna akcja Michała Misiorka
Student w wielkim mieście. Edycja czwarta
Konkurs W24 i PWN: Wybierz się do Paryża belle epoque
Konkurs W24 i Wydawnictwa Pascal (opis (nie)ciekawej przygody na łonie natury)
"Miasto moje, a w nim...". Konkurs W24 i "Echa miasta"
Kobieca redakcja W24 na Euro 2012
Konkurs z AdMotion
Piłkarskie książki za materiały o Euro 2012
Biografie za materiały sportowe
Kibicowskie gadżety za materiały o Euro 2012
Konkurs edukacyjny
Zdjęcia fotoreporterów W24 w "Panoramie" i "Polsce The Times"

Patronaty


Spektakle teatralne, książki, wydarzenia muzyczne, imprezy charytatywne ... I wiele innych. Szczegóły o wydarzeniach, którym patronowaliśmy w 2012 roku znajdziecie na stronie Patronaty Wiadomości24.
Zarejestruj się i napisz artykuł
Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (8):

Sortuj komentarze:

Należy sobie tylko życzyć nie mniejszej ilości atrakcji w tym roku, a wszystkim publikującym, jak i redagującym wszystkiego najlepszego :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Wszystkim, w imieniu Redakcji, bardzo dziękuję i liczę na świetną współpracę także w tym roku :-)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziekujemy pieknie,, te wszystkie przedsięwzięcia sa interesujące i pozyteczne. Pozdrawiamy Adam z Basią

Komentarz został ukrytyrozwiń

Przyłączam się do życzeń. Niech 2013 będzie dla całych Wiadomości24 szczęśliwy i zdrowy!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Życzę Wszystkim szanownym autorom oraz Redakcji link udanego wieczoru sylwestrowego, szampańskiej zabawy do białego rana! Jednocześnie pragnę życzyć Państwu w Nowym Roku jak najwięcej radości, pomyślności w sferze rodzinnej oraz zawodowej. Oby ten 2013 rok był lepszy i bardziej udany niż ten, który dobiega końca.

Z pozdrowieniami

Łukasz Lewandowski

Do siego roku!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Tak trzymajcie drodzy redaktorzy. Dzięki portalowi poznałem wielu ciekawych ludzi, miałem przyjemność przeczytać interesujące książki i dowiedzieć się wielu niesamowitych rzeczy.

Portal tworzą ludzie, Ci którzy piszą i Ci którzy czytają (oraz Ci, którzy mają cierpliwość do redagowania tekstów;)) - ten portal jest fantastyczny.

Do zobaczenia w 2013!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pani Adrianno, bardzo dziękuję za miłe słowa! Mam nadzieję, że nie zawiedziemy też w 2013 :-) Wszystkiego dobrego życzę na nowy rok!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pani Lidio, życzę udanego Wieczoru Sylwestrowego...
Akcje W24 istotnie są cenne i przynoszą sporo korzyści. Co do akcji najbardziej zadomowionej, to chciałabym dodać, iż dzięki niej można "trzymać rękę na pulsie" nowości wydawniczych. Cyklicznie pojawia się rejestr nowych wydarzeń książkowych, a nie zawsze udaje się na bieżąco śledzić witryny wszystkich wydawnictw.
Następnie dzięki recenzjom (nie tylko książek) zyskujemy orientację, z jakimi wydarzeniami kulturalnymi mamy do czynienia.
Dziękuję:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.