Facebook Google+ Twitter

Podsumowanie świąt Wielkiej Nocy w woj. łódzkim

Policjanci z woj. łódzkiego częściowo podsumowali już co wydarzyło się na drogach. O takie podsumowanie poprosiliśmy również strażaków...

W rozmowie Wiadomości24.pl. z aspirantem Radosławem Gwisem z biura prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi dowiedzieliśmy się, że - niestety - komunikaty ostrzegawcze policji nic nie dały. Policjanci od piątku do niedzieli zatrzymali 97 pijanych kierowców (w zeszłym roku przez całe święta zatrzymano 89 pijanych).emblemat / Fot. KWP Łódź Doszło do 17 wypadków, zginęły w nich 3 osoby, a 19 zostało rannych.

Większość z nas zostawia powroty na ostatnią chwilę. Policjanci z całego województwa łódzkiego bacznie sprawdzają w niedzielny wieczór czy kierowcy nie wracają na podwójnym gazie. Niestety, funkcjonariusze nie mogą być wszędzie i to my powinniśmy reagować na pijanych kierowców i eliminować ich z naszych dróg.

Jak wynika z informacji mł. bryg. Jacka Szeligowskiego z Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Łodzi trzy dni świąt minęły dość spokojne. Najtragiczniejsze zdarzenie to utonięcie 2-latka w Łęczycy w niedzielne popołudnie.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.