Facebook Google+ Twitter

Podsumowujemy 2010 rok. Jakie przeprowadziliśmy plebiscyty?

Przełom grudnia i stycznia to czas podsumowań mijającego roku. Jakie plebiscyty przeprowadziliśmy na W24? Przypomnijcie sobie i sprawdźcie kto zwyciężył w poszczególnych kategoriach.

 / Fot. W24Nasz pierwszy plebiscyt dotyczył najważniejszego wydarzenia 2010 roku. Wynik głosowania chyba nikogo nie zaskoczył: 54 procent głosów zdobyła katastrofa smoleńska, w której zginął Prezydent RP Lech Kaczyński i 95 innych osób, w tym najważniejsi dowódcy Sił Zbrojnych RP.

Kolejny plebiscyt dotyczył sportu: Autorzy i czytelnicy W24 wybierali najlepszego sportowca 2010 roku. Pierwsze miejsce zajęła Justyna Kowalczyk. Nic dziwnego, trzy medale olimpijskie mówią same za siebie :-)

Zachęceni Waszym udziałem w zabawie, ogłosiliśmy trzeci plebiscyt - tym razem na najsympatyczniejszego polityka 2010 roku. Najwięcej, bo aż 34 procent głosów, oddaliście na Joannę Muchę. Gratulujemy i cieszymy się, że istnieją jeszcze ludzie, którzy przywracają nam wiarę w polityków :-)

Głosowaliśmy także na najbardziej kiczowaty program 2010 roku. Tutaj również nie było wątpliwości - 51 procent głosów zdobył program realizowany przez telewizję TVN, "Top Model".

Konkursy dotyczące serwisu

Postanowiliśmy także sprawdzić, którą zmianę w serwisie uznaliście za najważniejszą. Wasze opinie były różne, ale najwięcej głosów zdobyła nowa strona główna oraz otwarcie komentarzy.

Andrzej Wiosna, również ogłosił konkurs: na najlepsze sportowe zdjęcia 2010 roku Autorów W24. Do 10 stycznia do 10 stycznia możecie przesyłać zdjęcia na adres - awiosna52@gmail.com. Od 11 stycznia rozpocznie się głosowanie. Zachęcamy do udziału w konkursie :-)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.