Facebook Google+ Twitter

Podszywając się pod królową, zdobyli informacje o stanie Kate Middleton

Pielęgniarka podała dwójce prezenterów informacje o stanie zdrowia Kate Middleton po tym, jak podszyli się oni pod królową Elżbietę II i jej męża.

 / Fot. Nick WarnerDwójka prezenterów z australijskiego radia 2Day FM zadzwoniła do szpitala im. króla Edwarda VII w Londynie, gdzie przebywa księżna Cambridge, Kate Middleton. Podając się za brytyjską monarchinię i jej męża, księcia Filipa, wyłudzili poufne informacje na temat jej zdrowia.

Oszustami okazała się para: Mel Greig i Michael Christian słynąca z tego typu żartów, których ofiarą padają liczni celebryci. Podejrzany akcent obojga oraz fakt, że Christian udawał królewskie psy, szczekając nie wzbudziły podejrzeń w pracownikach szpitala.

Pielęgniarka pracująca na oddziale poinformowała ich, że Kate przyjmuje dużo płynów, jest w dobrym stanie i najlepiej odwiedzić ją po 9. Co ciekawe, nawet określenie przez fałszywą Królową Księżnej mianem swojej wnuczki, nie zaalarmował pielęgniarki.

Jak przyznali później prezenterzy, sukces ich żartu był dla nich szokiem.

"Byliśmy bardzo zaskoczeni, że nasza rozmowa została przełączona, myśleliśmy, że rozłączą nas jak tylko usłyszą nasz koszmarny akcent. Bardzo nam przykro, jeśli spowodowaliśmy jakiekolwiek problemy oraz miło nam słyszeć, że Kate ma się dobrze." - oznajmili w oświadczeniu autorzy całego zamieszania.

Brytyjczykom żart ten jednak nie przypadł do gustu. „Nic śmiesznego ani mądrego. Jaka by nie była wasza opinia o rodzinie królewskiej, ona (księżna Kate - przyp. aut.)" jest istotą ludzką, na dodatek chorą. To wielka nieodpowiedzialność ze strony rozgłośni. A dla szpitala ciężka lekcja." - pisze jeden z nich pod nagraniem całego zajścia.

Władze szpitala potraktowały sprawę bardzo poważnie. Zapowiedziano dokładną kontrolę odbytych połączeń. Ma ona wyjaśnić, kto zawinił, łącząc prezenterów z oddziałem, na którym leży Księżna.

Kate Middleton trafiła tam w poniedziałek, po tym, jak zaczęła odczuwać silne nudności, prawdopodobnie wywołane ciążą.Zarejestruj się i napisz artykuł
Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Widać ,że podszywanie się pod kogoś innego to nie tylko specjalność naszych studentów.
Jednak podszyć się pod królową a korespondenta to inna waga .

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.