Facebook Google+ Twitter

"Podwieczorek z W24". Spotkanie z Pawłem Kowalem 30 sierpnia

  • Autor usunął profil

  • Data dodania: 2011-08-25 13:15

Spotkanie z przewodniczącym PJN Pawłem Kowalem zostało przesunięte na wtorek 30 sierpnia. Zaczynamy w redakcji, o godzinie 16.

 / Fot. W24"Podwieczorek z W24" jest nowym cyklem spotkań z politykami, dziennikarzami, komentatorami, odbywających się co tydzień w redakcji Wiadomości24.pl. Będziemy rozmawiać z Gośćmi o polityce, spełnionych bądź niespełnionych obietnicach rządu i partii, o tematach ważnych społecznie. Ale nie tylko. Postaramy się poznać naszego Gościa także od strony prywatnej.

Czytaj także: "Podwieczorek z W24". Zbigniew Girzyński kolejnym VIP-em


Wiadomości24 to serwis tworzony przez ludzi takich ja Ty. Wiesz więcej? Zarejestruj się i napisz swój materiał, dodaj zdjęcia, link, lub po prostu skomentuj. Tylko tu masz szansę, że przeczyta Cię milion!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

re
  • re
  • 26.08.2011 16:30

Mozna przewidzieć co "prywatnie" może powiedzieć opozycyjny polityk.Będzie opowiadał o swoich dzieciach z którymi godzinami czeka w kolejce do lekarza,o niewybudowanych kilometrach autostrad przez co nie może czesto odwiedzać rodziny,o kulejącej edukacji,która nie zapewni prawidłowego rozwoju jego pociechom,o ...można tak długo i dużo.Tylko po co?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Super

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.