Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

21628 miejsce

Podwodny świat jest przepiękny. Zobaczcie najciekawsze zdjęcia konkursu Ocean Art 2015

Niedawno zakończył się konkurs Ocean Art 2015. Brali w nim udział artyści uprawiający fotografię podwodną. Zobaczcie najciekawsze zdjęcia.

 / Fot. (aip)Większość z nas ma raczej mgliste pojęcie o tym, jak w rzeczywistości wygląda życie po wodą. Istnieje jednak grupa osób, która czuje się zobowiązana, by pokazać światu jego tajemnice. Mam na myśli fotografów, którzy wzięli udział w konkursie 2015 Ocean Art, gdzie zaprezentowali swoje najlepsze prace. Ocean Art to najbardziej prestiżowy konkurs podwodnych zdjęć na świecie, którego organizatorem jest serwis UnderwaterPhotography Guide.

Wszystkie zgłoszone prace są oceniane przez zespół ekspertów, a ich autorzy rywalizują o nagrody pieniężne. W tym roku łącznie rozdano 70 tysięcy dolarów aż 75 fotografom, których zdjęcia zwyciężyły w kilkunastu kategoriach. Poniżej znajdziecie galerię, najciekawszych prac. Wśród tegorocznych zdjęć znajdziemy różnorodne organizmy – od skorupiaków, przez kolorowe rybki, do ośmiornic. Fotografie dzwierciedlają różnorodność, a także piękno ekosystemów morskich, które pokrywają 70% powierzchni naszej planety. Jaki z tych wszystkich obrazów można wyciągnąć wniosek? Mimo naszej technologii i zdolności do odkrywania odległych światów, Ocean wciąż pozostaje tajemniczym, surrealistycznym, zdumiewającym i często zupełnie obcym miejscem.Więcej zdjęć jest na stronie: www.conowego.pl.

conowego.pl (aip)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Faktycznie przepiękny :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.