Facebook Google+ Twitter

Podwójna nagroda dla firmy Axence

Aż dwa produkty firmy Axence służące do zarządzania siecią zostały uznane za Produkty Roku 2013 w rankingu miesięcznika IT Professional. Prestiżowy tytuł dla Axence NetTools 5 oraz Axence nVision 6.5 przyznali czytelnicy magazynu.

Produkt Roku / Fot. ITprofessionalNetTools zajął pierwsze miejsce w kategorii ‘Najlepsze oprogramowanie – narzędzia’, zaś nVision zdobył pozycję lidera w kategorii ‘Najlepsze oprogramowanie – monitoring i zarządzanie’.

To dla nas ogromne wyróżnienie – mówi Beata Kwiatkowska, Dyrektor Zarządzająca firmy Axence. Tym większe, że w obu przypadkach nagrodzili nas sami czytelnicy – podkreśla.

Axence NetTools jest darmowym narzędziem, które ułatwia monitoring i administrowanie siecią oraz szybkie skanowanie infrastruktury sieciowej. Z kolei Axence nVision to sztandarowy produkt firmy, który w sposób kompleksowy wspiera rozwiązywanie problemów z siecią i infrastrukturą IT. Złożony z pięciu modułów zapewnia m. in. precyzyjne wykrywanie, wizualizację i monitorowanie sieci, kontrolowanie wykorzystania stacji roboczych przez użytkowników, inwentaryzację sprzętu i oprogramowania oraz zarządzanie prawami dostępu do przenośnych nośników danych. Ponadto wbudowany system alarmów i powiadomień umożliwia ochronę przed awariami, a system raportów dostarcza zawsze aktualną wiedzę o infrastrukturze i jej wykorzystaniu, wspierając proces podejmowania decyzji.

Produkt Roku jest tytułem przyznawanym firmom z branży informatycznej, które poprzez dostarczane oprogramowanie, sprzęt i świadczone usługi pomagają w codziennej pracy informatyków i menedżerów IT.

 / Fot. AxenceFirma Axence jest polskim producentem oprogramowania do kompleksowego zarządzania infrastrukturą IT. Rozwiązania przeznaczone są dla firm oraz instytucji niezależnie od profilu ich działalności. Oprogramowanie odpowiada zarówno na potrzeby administratorów sieci i specjalistów odpowiedzialnych za infrastrukturę i bezpieczeństwo IT, jak i na potrzeby kadry zarządzającej.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.