Facebook Google+ Twitter

Podwójna nagroda tygodnia. Nagradzamy fotografie...

W minionym tygodniu pojawiło się wiele interesujących materiałów, a w szczególności fotogalerii. Dlatego zdecydowaliśmy się nagrodzić aż dwie osoby: Piotra Andrzejaka oraz Piotra Galasa. Obu za oglądanie świata przez obiektyw aparatu :)

 / Fot. Piotr GalasW poniedziałek opublikowaliśmy galerię Piotra Galasa pt. Gala Maxxx Fight - walczą by zwyciężyć. Autor świetnie oddał atmosferę, jaka panowała na gali oraz emocje walczących. Szczególnie spodobało nam się zdjęcie nr 10. To osobista decyzja redaktora naczelnego, który twierdzi, że mając taką fotografię z przyjemnością komponowałby okładkę codziennej gazety.

 / Fot. Piotr Andrzejak
W miniony weekend Piotr Andrzejak z Sieradza przyjechał do stolicy. Odwiedził warszawskie cmentarze, m.in. Cmentarz Bródnowski. To bardzo duża nekropolia, na którą co roku przyjeżdża wiele osób. Ale Piotr nie zapomniał oglądać świata z perspektywy dziennikarza obywatelskiego. W jego obiektywie ten cmentarz w dniu 1 listopada to miejsce gdzie można nie tylko zapalić świeczkę na grobie bliskiej osoby oraz pomodlić się w jej intencji, ale także... zjeść szaszłyka, golonkę czy pańską skórkę. Jak napisał Piotr, pod jednym ze zdjęć w galerii Ścisk, kramy, zła organizacja - wizytą na Cmentarzu Bródnowskim w Warszawie: Biznes jest biznes, a miejsce nie jest istotne.

Obaj panowie otrzymują po 150 zł. Prosimy jednocześnie o sprawdzenie, czy stosowne dane są dostępne w profilu (nagrody za dany miesiąc są przelewane na konta laureatów w kolejnym miesiącu po 20.).

Dziś opublikowaliśmy także listę nagrodzonych w konkursie
Nagradzamy materiały ze świątecznego weekendu Sprawdź czy wygrałeś...

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (6):

Sortuj komentarze:

panowie gratuluję :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Serdecznie dziękuje za docenienie mojej pracy przez redakcje

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dzieki :)

Za to komunikacja na Powazkach w sobote byla bardzo dobra (przynajmniej dla korzystajacych z komunikacji miejskiej).

Komentarz został ukrytyrozwiń

Myślałem że tylko ja z w24 mieszkam na Bródnie ;p

Komentarz został ukrytyrozwiń

Gratuluję!

Co do Cmentarza Bródnowskiego... obecnie mieszkam na Bródnie i rzeczywiście, widziałam to w drodze na dworzec - grill rozłożony, stoliki, krzesełka, młodzież w wesołych, żółto-czerwonych strojach prawie tuż obok głównego wejścia. Nie wiadomo czy śmiać się, czy płakać...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Brawo Panowie!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.