Facebook Google+ Twitter

Podwójny błąd serwisowy Nowak i Tomaszewskiego

Wypowiedzi Katarzyny Nowak i Bohdana Tomaszewskiego o Agnieszce Radwańskiej stanowią przykład zaniku ducha sportu.

 / Fot. Christopher Johnson/CC BY-SA 2.0 / Fot. W24Z ogromnym zażenowaniem czytałem wypowiedzi dwojga komentatorów tenisowych Eurosportu Katarzyny Nowak i Bohdana Tomaszewskiego. Otwarcie podważali pozycję Agnieszki Radwańskiej w klasyfikacji WTA. Drugie miejsce jej się nie należy. Przeciętna, wręcz słaba. Zapomnieli owi komentatorzy po co zostali zatrudnieni przez Eurosport. Rolą komentatora jest ułatwianie oglądania widowiska sportowego. Tylko tyle i aż tyle. Przyjęcie zasad prezentowanych przez Nowak i Tomaszewskiego spowodowałoby konieczność odebrania złotych medali olimpijskich np. Wojciechowi Fortunie, Władysławowi Komarowi, Kamili Skolimowskiej, Szymonowi Majewskiemu i wielu innym. Wszak w chwili zwycięstwa nie byli najlepsi.

Agnieszka osiągnęła prestiżowe miejsce w światowym rankingu tenisistek
grając na kortach całego świata i zdobywając punkty na zasadach wyznaczonych przez WTA. "Fryzjer" nie maczał tutaj swych palców. W Danii nie dyskutuje się czy Karolinie Woźniackiej należało się pierwsze miejsce w rankingu. Agnieszka Radwańska osiągnęła sukces ogromną pracą, determinacją i zaangażowaniem rodziny. Wyniki, które obecnie są poza zasięgiem kogokolwiek uprawiającego w Polsce tenis. Czekaliśmy na Radwańską kilkadziesiąt lat!
Pani Katarzyno Nowak i Panie Bohdanie Tomaszewski trochę pokory. Nie zabijajcie uczciwego ducha sportu. Nie jesteście w światowej czołówce komentatorów tenisa! Dla przybliżenia sukcesów tenisistki Katarzyny Nowak proszę zajrzeć na oficjalną stronę WTA.

Pani Agnieszko trzymam za panią kciuki. Tenis chyba jak żadna inna dyscyplina sportu jest tak podobny do życia. Sukcesy i porażki są ze sobą nierozerwalnie złączone i wielokrotnie przychodzą zupełnie nieoczekiwanie. Nie wszyscy to jednak rozumieją.

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (6):

Sortuj komentarze:

Do Pana łuk gdyby Pan z większą starannością oglądał tenis w dostępnych nam kanałach sportowych wiedziałby Pan, że w np. Agnieszkę Radwańską można było obejrzeć w Eurosport i Eurosport 2, przez pewien czas tylko tam. I tam również owa para je komentowała! Przyznaję fatalnie pomyliłem imiona Tomasza i Szymona. Obu Panów przepraszam.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Nie uważam się za dziennikarza! Mam zupełnie inny zawód i w swej praktyce spotykam ludzików którzy święcie wierzą, że są wybitnymi lekarzami, niejednokrotnie ich wiara jest śmiertelna. A moje "wypociny" no cóż.....

Komentarz został ukrytyrozwiń
łuk
  • łuk
  • 18.09.2012 14:57

Dwa błędy dyskwalifikują autora. Po pierwsze Katarzyna Nowak i Bohdan Tomaszewski komentują tenis, ale nie w Eurosporcie, tylko w Polsacie Sport. Po drugie nigdy nie słyszałem, by złoty medal zdobył satyryk Szymon Majewski (pewnie chodzi o Tomasza Majewskiego w pchnięciu kulą). Odrobinka staranności na pewno nie zaszkodzi.

Komentarz został ukrytyrozwiń
kibic
  • kibic
  • 18.09.2012 11:10

Jeśli ktoś uważa się za dziennikarza to powinien rozumieć o czym pisze i przynajmniej w stopniu elementarnym na nim się znać a nie tylko kilka nazwisk bo to nie sztuka w dobie internetu. Niestety autor tych wypocin udowadnia, że kompletnie nie ma pojęcia o czym pisze. Sport w polskim wykonaniu jest słaby ale dziennikarstwo o ile w ogóle można tak to nazwać jest żenujące.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Funky Koval
  • Funky Koval
  • 18.09.2012 00:06

Pięknie napisane. Zgadzam się w całej rozciągłości.

Natomiast oglądanie z polskimi komentatorami to katorga, dobrze że istnieją przekazy na eurosporcie bez nich.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Piotrze świetnie Pan to ujął nic dodać nic ująć.Pozdrawiam

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.